Krzesła i fotele biurowe

Czy potrzebujesz wysokiej jakości krzeseł biurowych, krzeseł konferencyjnych lub roboczych? Wybierz u nas! W większości przypadków fotele i krzesła biurowe są gotowe do wysyłki natychmiast. Bezpłatna dostawa i gwarancja 7 lat w dowolnym miejscu kraju

Oferujemy wysokiej jakości krzesła i fotele od certyfikowanych czeskich i zagranicznych producentów. Możesz wybierać spośród ponad 500 typów w różnych wzorach lub wariantach kolorystycznych, tanie krzesła biurowe i luksusowe krzesła i fotele biurowe.

Dla jasności podzieliliśmy je na następujące grupy:

  • krzesła biurowe - charakteryzują się osobnym oparciem i siedziskiem
  • fotele biurowe - zazwyczaj mają połączone siedzisko z oparciem oraz są wyposażone w mechanizm bujania. Wybierz modele z tkaninową tapicerką lub skórzane fotele biurowe.
  • krzesła zdrowotne – specjalne modele krzeseł roboczych, które pomogą Ci w bólu pleców.

W tej sekcji są nie tylko niurowe krzesła obrotowe, ale oferujemy także krzesła konferencyjne, drewniane, plastikowe, składane, jadalne i warsztatowe, kanapy biurowe, lławki do poczekalni i na korytarz.

Nasza wskazówka:

  • Aby łatwo i szybko wybrać, skorzystaj z interaktywnego filtra, który wybierze krzesło zgodnie z Twoimi parametrami.
  • Zobacz także część 1 + 1 GRATIS, w której można znaleźć aktualną ofertę specjalną krzeseł biurowych w akcji 1 + 1 GRATIS

Zalecamy dokupić

Zalecamy stosowanie podkładek do ochrony podłogi, które proponujemy w kilku wymiarach, zarówno na wykładzinę, jak i gładkie podłogi (pływające podłogi, parkiety, linoleum, kafelki, atd.)

Aby zapewnić prawidłowe i zdrowe siedzenie, zalecamy również podnóżki, które zapewniają prawidłową postawę ciała.