Porównanie produktów – jak to zrobić?

17.05.2023

Decydujesz się na kilka produktów końcowych? Chcesz porównać poszczególne parametry techniczne w jednym miejscu?
Wypróbuj funkcję „Porównaj”, dzięki której możesz zestawiać produkty w naszym e-sklepie w przejrzyste i praktyczne porównywanie.

Funkcja „Porównaj” – oznaczona symbolem „wagi”

Funkcję „Porównaj” można znaleźć za pomocą symbolu „wagi”:

  • w rozwijanym oknie obok przycisku Kup na liście wybranej kategorii
  • lub bezpośrednio na szczególe produktu pod jego dostępnością.

Możesz po prostu dodać towary do porównania, klikając ikonę „wagi”. Do porównania można dodawać tylko towary, które mają wiele wariantów, za pomocą przycisku w szczegółach produktu.

Gdzie można znaleźć porównywarkę produktów?

Do pełnej, przejrzystej porównywarki można przejść po wybraniu ostatniego produktu do porównania, a następnie nacisnąć przyciskWyświetl porównanie”.

Możesz również zobaczyć porównania produktów klikając na podobny symbol wagi w prawym górnym rogu strony. U góry ikony zobaczysz również aktualną liczbę już dodanych produktów do porównania.

Wszystkie towary wprowadzone do porównywarki zostaną wówczas wyświetlone w przejrzystej tabeli parametrów w kompletnym porównaniu.

Okres przechowywania i usuwania towaru z porównywarki

Lista produktów do porównania jest przechowywana do 30 dni. W każdej chwili możesz jednak usunąć poszczególne produkty z porównania. Jeśli zdecydujesz się usunąć wszystkie produkty z porównania, zalecamy skorzystanie z przycisku „usuń wszystko” znajdującego się w lewym górnym rogu porównania.

Udostępnij porównywarkę innym

Możesz też łatwo udostępnić porównywarkę wybranych produktów innym. Wystarczy wygenerować link do tej listy w prawym górnym rogu i wysłać go do współpracownika lub przełożonego, aby pomógł Ci wybrać lub zatwierdzić zamówienie.

Masz pytanie? Dzwoń, pisz, czatuj

Chcesz zapytać o porównanie produktów? Nadal nie jesteś pewien swojego wyboru? Masz pytania dotyczące naszych usług lub towarów? Nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie doradzimy lub poprowadzimy Cię krok po kroku.

Zadzwoń bezpłatnie: 800 133 133 (pon.–piąt. 7:00 - 17:00)

Skontaktuj się z nami: pytania@b2b-partner.pl

Czat z naszymi operatorami (pon.–piąt. 7:00-16:00)

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys