Meble i wyposażenie gastronomiczne

Meble gastronomiczne wysokiej jakości to podstawa każdej dobrej kuchni. Stoły ze stali nierdzewnej z naszej oferty zapewnią Ci niezbędny komfort przy przygotowaniu posiłków, a regały i półki ze stali nierdzewnej zapewnią odpowiednie miejsce w kuchni do przechowywania surowców i naczyń tak, by wszystko było zawsze pod ręką.

Pamiętamy także o tym, że niektóre produkty spożywcze i naczynia wymagają specjalnego sposobu przechowywania. Dlatego do naszej oferty dodaliśmy szafy i kontenery ze stali nierdzewnej. Nie mogliśmy też zapomnieć o pojemnikach gastronomicznych ze stali nierdzewnej przeznaczonych do przygotowania, gotowania, pieczenia i podawania gotowych posiłków.

Z myślą o ułatwieniu przemieszczania dostaw produktów o większych gabarytach, do naszego asortymentu dołączyliśmy także wózki ze stali nierdzewnej z półkami. Nie mogliśmy zapomnieć także o wózkach do odkładania użytych naczyń, które zapewnią w stołówce miejsce i gdzie stołownicy będą mogli odkładać użyte sztućce i talerze, a te nie będą się niepotrzebnie gromadzić na stołach, gdzie mogłyby przeszkadzać kolejnym osobom, pragnącym zjeść przygotowane przez Twój zakład danie.

Zaletą naszego wyposażenia gastronomicznego jest jego wszechstronna dostępność. Nie tylko pod względem ceny, lecz także pod względem stanu magazynowego, dzięki czemu możesz oczekiwać swojego zamówienia już w drugim dniu roboczym po złożeniu zamówienia!