Własna produkcja mebli

Zawsze chcemy zaoferować naszym klientom coś ekstra. I dlatego w 2016 roku uruchomiliśmy własną produkcję seryjną i na zamówienie mebli biurowych, których nie kupisz nigdzie indziej.

Wysokiej jakości i niepowtarzalne meble biurowe naszej produkcji zaprojektowane są tak, aby sprostać wygórowanym wymaganiom każdego biura. Wszystkie elementy mebli biurowych projektowane są więc z naciskiem na ergonomię, funkcjonalność i estetykę. Dzięki temu są nie tylko solidne i trwałe, ale także estetyczne.

Sama produkcja mebli biurowych odbywa się w nowoczesnych obiektach w Ostrawie, gdzie znajduje się nie tylko własna stolarnia wyposażona w nowoczesne technologie i maszyny, ale również posiadamy magazyn materiałów płaskich oraz przenośniki dla maksymalnej jakości obróbki i produkcji efektywność.

Nowoczesna technologia i wysokiej jakości materiały

Do produkcji własnych mebli biurowych używamy wyłącznie wysokiej jakości, sprawdzonych materiałów oraz nowoczesnych technologii, które zapewniają ich wieloletnią żywotność i minimalną potrzebę konserwacji. Ponadto wszystkie produkty są wytwarzane w Republice Czeskiej zgodnie ze standardami i normami jakości i bezpieczeństwa.

W naszych produktach stosujemy płyty laminowane firmy Egger lub Kronospan. Płyty pokryte laminatem są bardzo trwałe i odporne na ścieranie, zarysowania i uderzenia. Te właściwości, w połączeniu z długą żywotnością i łatwą konserwacją, są zatem idealne zwłaszcza w zastosowaniach komercyjnych i produkcji mebli. Płyty laminowane LTD są nieszkodliwe higienicznie, spełniają kryteria klasy emisyjnej E1 ze względu na emisję uwalnialnego formaldehydu. Meble produkujemy na nowoczesnych maszynach niemieckiej firmy HOLZHER.

Marka PLAN

Dążymy do tego, aby zawsze oferować produkty, które są nie tylko funkcjonalne, ale jednocześnie (w miarę możliwości) także estetyczne. Właśnie ten powód był głównym motorem napędowym zorganizowania konkursu architektonicznego we współpracy z agencją CZECH DESIGN. Wraz ze zwycięzcami – projektantami Lenką Damovą i Borisem Klimkiem stworzyliśmy nową markę mebli biurowych PLAN. Celem marki PLAN jest wnoszenie świeżego, oryginalnego designu z wartością dodaną w przystępnej cenie.

Marka PLAN ma ambicje poszerzenia nie tylko asortymentu oferowanego Partnerowi B2B, ale również ogólnie dostępnego na rynku asortymentu wyposażenia biur, podnosząc tym samym poziom produktów oferowanych w danym sektorze na wyższy poziom. Wierzymy, że nasze produkty, dzięki swojej estetyce, funkcjonalności, indywidualnemu podejściu i bezkonkurencyjnej obsłudze, znajdą swoje zastosowanie nie tylko w domowych biurach, ale również w dużych przestrzeniach biurowych.

 

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys