Wróć do: Namioty

Namiot ze stalową konstrukcją 3x3 m, w zestawie torba i komplet montażowy

Kod produktu: 271210
W magazynie 2 szt (Dostarczamy w ciągu 48 godzin!)
Zamów dzisiaj do 10:00, dostarczamy 6.2.2023
1 145 zł netto
1 408,35 zł brutto
szt

Parametry techniczne

Wysokość (mm) 3420
Szerokość (mm) 2900
Głębokość (mm) 2900
Kolor biały
Kolor konstrukcji srebrny

Opis towaru

Świetne rozwiązanie na imprezy plenerowe i promocyjne
Podkreśl swój przekaz za pomocą wyraźnych namiotów, które są widoczne z dużej odległości. Stalowy namiot jest wykonany z mocnych elementów, które są odporne na jakąkolwiek pogodę i są przeznaczone do stosowania pod gołym niebem. Dzięki mocnej i wytrzymałej konstrukcji namiot jest odporny na oddziaływanie pogody. Świetne rozwiązanie na imprezy plenerowe. Choć ma zacząć padać deszcz, z namiotem ze stalową konstrukcją Twoje imprezy będą w wszystkich okolicznościach bezpieczne i w suszy.

Elegancki i mocny namiot ze stalowych profili
Mocny i wytrzymały namiot plenerowy ze stali z ramą 30 mm. Dzięki wykończeniu powierzchni w kolorze białym i zaokrąglonym profilom kwadratowym namiot sprawia subtelne i eleganckie wrażenie, dzięki torbie możesz zabrać go z jednej imprezy na drugą. Złożenia zajmie kilka minut i jesteś przygotowany. Namiot ze stalową konstrukcją to oszczędne rozwiązanie dla wszelkich imprez plenerowych.

Łatwe złożenie
Złożenie zajmie tylko kilka minut. Wyjmij ramę z torby i umieść ją w wybrany miejscu. Podczas składania i pakowania zostaw daszek z materiału na ramie namiotu, aby ułatwić sobie jej ustawienie i rozłożenie na kolejnej imprezie.

Na każdą pogodę
Nasze namioty są przystosowane do każdej pogody, od słonecznych dni do ulew i chłodnych zim. Plastikowe części naszych namiotów są wykonane z 100% nylonu, dzięki któremu sprawdzą się także w chłodnych warunkach. Wszystkie szwy na daszkach z materiału są uszczelnione, aby zapobiec przenikaniu wody, dzięki czemu namiot ze stalową konstrukcją jest wodoodporny.