Wszystko, czego potrzebujesz na imprezę plenerową!

5.05.2023

Słoneczne dni zachęcają do imprez towarzyskich, które przyciągają gości urozmaiconym programem, smacznymi przekąskami i wysokiej jakości rozrywką. O ile sama impreza trwa zwykle kilka godzin, najwyżej dni, o tyle organizacja jest znacznie bardziej czasochłonna. Planujesz zorganizować podobne wydarzenie, a może zastanawiasz się w ostatniej chwili, czy nie zapomniałeś o czymś ważnym? Zerknij na naszą stronę i podsumuj z nami!

Nie lekceważ liczby miejsc do siedzenia

Oprócz dobrej rozrywki niezbędne są miejsca do siedzenia dla zwiedzających. Stoły cateringowe mogą być idealnym rozwiązaniem do tych celów, szczególnie jeśli chodzi o posiłki na imprezach masowych, przyjęciach i mniejszych uroczystościach rodzinnych w ogrodzie. Dzięki materiałowi HDPE o wysokiej wytrzymałości są bardzo trwałe i mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Dla ułatwienia transportu zawsze istnieje wariant stołów cateringowych ze składanym blatem (idealne do transportu samochodem itp.) lub tylko ze składanymi nogami stołu (wariant tańszy).


Jeśli chcesz mieć stoły cateringowe na imprezę bardzie eleganckie, możesz je uzupełnić o pokrowce, które uatrakcyjnią wygląd nawet najzwyklejszych krzeseł i stołów. Pokrowce te można prać i nie trzeba ich prasować.
Czy wymagana jest większa licba miejsc do siedzenia w jednym rzędu? Zerkni na nasze niezniszczalne składane krzesło lub składaną ławkę, które oferują miejsca dla kilku gości jednocześnie.


Meble cateringowe można kupić osobno lub w zestawie piknikowym, który dzięki solidnemu drewnu nadaje się szczególnie do mniej formalnych miejsc siedzących i dodaje uczucie ciepła.


Nasza wskazówka: Imprezy w plenerze zależne są głównie od prognozy pogody. Dlatego na imprezę plenerową polecamy zakup praktycznego namiotu o konstrukcji stalowej, który ochroni Twoich gości nie tylko przed złą pogodą, ale także zapewni im praktyczne schronienie przed zbyt ostrym słońcem. Ponadto złożenie zajmuje tylko kilka minut.
Wystarczająca ilość jedzenia i picia wpływa na zadowolenie

Oprócz programu rozrywkowego podstawą każdej imprezy jest również mnóstwo smacznych przekąsek. Do przechowywania i transportu żywności i artykułów spożywczych możesz wykorzystać np. termoboxy, które pomogą Ci utrzymać przygotowane jedzenie w idealnej temperaturze przez wiele godzin. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przechowywać zimne napoje, zimne desery, czy wręcz przeciwnie, chcesz utrzymać ciepło przygotowanych wcześniej posiłków, termoboxy będą dla Ciebie właściwym wyborem.


Pojemniki i kanistry na żywność, które nadają się zarówno do napojów alkoholowych, jak i bezalkoholowych, są również nieodzowną częścią straganów. Dla większego efektu nie zapomnij dokupić płyt chłodzących lub grzewczych.
Nie zapomnij o przenośnych kasetkach na pieniądze, które są uniwersalnym pomocnikiem na każdej imprezie towarzyskiej, niezależnie od tego, czy jest to koncert, wspólnotowa uroczystość, czy nawet pielgrzymka.


Jak zaoszczędzić czasu oraz wysiłku podczas sprzątania?

Mniej popularną czynnością jest sprzątanie podczas imprez towarzyskich. Ale im więcej zbudujesz niezbędnych obiektów, aby goście mieli je pod ręką, tym łatwiejsza będzie twoja praca. Dlatego nie zapomnij o popielniczkach i wystarczającej ilości koszów na śmieci. Można u nas zakupić np. kolorowe worki na śmieci na różne rodzaje śmieci. Praktyczny będzie również zakup stojaków na worki.
 


Nie wszystkie śmieci mają szczęście trafić do kosza. Dlatego w każdych okolicznościach spodziewaj się, że po imprezie konieczna będzie walka z bałaganem. Dlatego zalecamy rozważenie zakupu zestawu do zamiatania, wózka do sprzątania, szczypców lub zbieraka do śmieci.
Bezpieczeństwo ponad wszystko

Im większa liczba osob na imprezie, tym większe prawdopodobieństwo, że dojdzie do wypadku. Również w tym przypadku wielu rzeczy można uniknąć zapobiegawczo – na przykład kupując najazdi kablowe, przez które można przeprowadzić niezbędne kable między kabiną dźwiękowca i sceną.


Jeśli nie masz dostępnego lekarza, warto zaopatrzyć się przynajmniej w walizkę pierwszej pomocy.


Wstęp i wjazd wzbroniony

W zależności od oczekiwanego środka transportu wybranego przez uczestników nie zapomnijcie wyznaczyć terenu pod postój lub wręcz przeciwnie wyznaczyć miejsce, w którym samochody nie będą już mogły wjeżdżać, do czego doskonale posłużą pachołki lub słupki odgradzające .
Praktycznie żadna impreza nie jest kompletna bez mobilnych barierek ogradzających, które można wykorzystać na wiele sposobów – wytyczenia strefy VIP, miejsc dla zwiedzających i tym podobnych.


Dla przyjeżdżających rowerzystów można również zakupić np. stojaki na rowery, które zapewniają praktyczne przechowywanie lub miejsce parkingowe dla ich rowerów.

Przenoszenie ciężkich przedmiotów nigdy nie było łatwiejsze

Zwłaszcza jeśli potrzebujesz przewieźć na imprezę nieporęczne i cenne rzeczy, możesz rozważyć zakup wyściełanej walizki transportowej, którą oferujemy w kilku różnych rozmiarach.
Jeśli musisz poradzić sobie z ciężkimi ładunkami, czy z pojemnikami z jedzeniem, sprzętem czy innymi ciężkimi rzeczami, wózki transportowe mogą być dla Ciebie świetnym pomocnikiem.
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys