Blokady parkingowe

Dlaczego warto stosować blokady parkingowe?
Rosnąca liczba aut na naszych drogach sprawia, że miasta są dosłownie „zapchane”. Kierowcy parkują w sposób niewłaściwy. Bardzo często odcinają możliwość dojazdu do prywatnych posesji lub sklepów. Blokada parkingowa rozwiązuje ten problem. Dzięki niej kierowcy nie wybierają dróg na skróty tam, gdzie nie jest to wskazane i nie tarasują podjazdów lub terenów strzeżonych. Zakup dobrej blokady to inwestycja na lata, gdyż słupki i inne zabezpieczenia wykonane są z solidnych, nierdzewnych materiałów. 

Słupki parkingowe to zabezpieczenie w postaci niskiego, grubego słupka, który można schować w podłożu. Ogromną zaletą słupków jest fakt, że po wsunięciu w podłoże umożliwiają one przejechanie przez zagrodzony wcześniej teren. Słu

Składane blokady parkingowe przytwierdza się do podłoża, a w razie potrzeby przejście lub przejazd można umożliwić poprzez złożenie ramion blokady.

Odbojnice to blokady parkingowe wykonane ze stalowych rur o kształcie zaokrąglonych balustrad. Blokada taka montowana jest na stałe do podłoża specjalnym mocowaniem lub wmurowywana. Nie można złożyć jej samodzielnie, a tym samym może mieć zastosowanie tam, gdzie przejazd czy przejście zamknięte są na stale.

Darmowa wysyłka w dowolne miejsce w Polsce jest oczywistością a do tego 7 lat gwarancji.

Filtruj produkty
Obejrzało 1-18 ze 18 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe