Wróć do: Taczki stalowe

Stalowa taczka, nośność 250 kg, pełne kółka

Kod produktu: 101013
100 % Klientów jest zadowolonych z tego produktu.
100+ Klientów już kupiło ten produkt.
W magazynie 19 szt (Kolejne sztuki: 23.12.2021 - 6 szt)
dostarczamy 21.10.2021
518 zł netto
637,14 zł brutto
szt

Wspólne parametry

Nośność (kg) 250
Średnica kół (mm) 260
Szufla dł. x sz. (mm) 400 x 250
Kolor niebieski
Wymiary sz x w (mm) 600 x 1300

Opis towaru

Nieoceniony pomocnik wszędzie tam, gdzie jest niezbędne przewożenie pudełek, worków, skrzyń, rolek różnego materiału a także większych przedmiotów takich jak różne kartony i szafy. Maksymalne obciążenie taczki to 200 albo 250 kg zależnie od rodzaju. Stalowa konstrukcja wykonana jest ze stalowych rurek, złącza są spawane w doskonałej technologii pod ochronną atmosferą. Ich konstrukcja jest zaprojektowana tak, aby rozkład sił przy podnoszeniu taczki z obciążeniem był jak najbardziej wyrównany, a tym samym bezpieczny, nie wymagający większego wysiłku przy manipulacji. Koła o średnicy 260 mm są osadzone na łożyskach igłowych, w każdej taczce możliwość wyboru dętkowych albo samonośnych (nie grozi niebezpieczeństwo przebicia - nie są nadmuchiwane). Rękojeść taczki zaopatrzona jest w plastikowe uchwyty zabezpieczające i chroniące ręce przed urazami. Wykończenie taczki farbą proszkową w kolorze RAL 5005. Inne kolory RAL na życzenie.

Oprócz ergonomicznego uchwytu, taczka jest wyposażona w zakrzywioną, górną część szkieletu, która ułatwia chwytanie i pochylenie taczki podczas ruszania i zatrzymania. Jest to przydatne przy przewożeniu wyższych i cięższych ładunków.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się