G21Producent:G21

Lodówka samochodowe G21 kompresorowa 60 l

Kod produktu: 957046
W magazynie 2 szt (Dostarczamy w ciągu 48 godzin!)
Zamów dzisiaj do 14:00, dostarczamy 17.8.2022
3 408 zł netto
4 191,84 zł brutto
szt

Parametry techniczne

Wysokość (mm) 455
Szerokość (mm) 671
Głębokość (mm) 515
Pojemność lodówki (ł) 60
Kolor szary
Zasilanie 12 V, 24 V, 230 V
Masa (kg) 25

Opis towaru

“Kiedy już tam będziemy?” lub “Chce mi się pić!” to jedne z najczęstszych pytań i zdań, które słychać podczas podróży samochodem. Nie potrafimy skrócić drogi, ale wiemy, jak pocieszyć i odświeżyć kierowcę i pasażerów. Zroszony napój i świeża, orzeźwiająca przekąska z lodówki samochodowej G21 umili Ci nie tylko podróżowanie (albo stanie w korku), ale także pobyt w domu wczasowym albo kempingu, czekanie na rybę nad wodą albo gorący upał na plaży.

Dlaczego kompresorowa lodówka samochodowa?

Na długi spacer jej z powodu większej masy nie zabierzesz, ale chyba docenisz jej wyjątkową skuteczność i szybkość, z jaką potrafi włożoną żywność ochłodzić albo zmrozić w zakresie -20 do +10 °C. Lodówka samochodowa G21o pojemności  60 l jest wyposażona w jeden z najbardziej niezawodnych i najwyższej jakości kompresorów marki Danfoss.

Jednoznacznie najlepszy wybór

Niezawodność i skuteczność lodówek kompresorowych sprawia, że są najlepszym wyborem w przypadku częstych podróży albo pobytów poza domem. Zalety lodówek samochodowych G21 doceniają także kierowcy zawodowi w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Zasilanie

Lodówkę samochodową z kompresorem można zasilać zarówno z zwykłego gniazdka elektrycznego, jak i z akumulatora samochodowego. Dzięki inteligentnej ochronie przed rozładowaniem akumulatora nie musisz się obawiać, że nie uruchomisz silnika. Kompresorowa lodówka samochodowa automatycznie się wyłączy i dzięki wysokiej jakości izolacji utrzyma włożoną żywność i napoje w wymaganej temperaturze przez kilka następnych godzin.

Dwustronne otwieranie

Aby nie musieć odwracać lodówki albo w skomplikowany sposób je przemieszczać w przepełnionym bagażniku samochodu, kompresorowa lodówka samochodowa jest wyposażona w uniwersalne wieko. Może zostać otwarta od obu stron, co zapewnia łatwy i wygodny dostęp do ochłodzonych smakołyków.

Kompresory lodówek samochodowych są materiałem eksploatacyjnym i nie są objęte 7-letnią gwarancją.