Wróć do: Klimatyzacja

Klimatyzator G21 Envi 12H z ogrzewaniem, do 40 m2, WiFi7 

Kod produktu: 957042
Dostępny do 4 dni roboczych
1 671 zł netto
2 055,33 zł brutto
szt
  • Dostawa GRATIS
  • Dostarczamy w ciągu 48 godzin
  • Gwarancja 7 lat

Parametry techniczne

Poziom hałasu (dB) 65
Moc (W) 1 350
Masa (kg) 29,5
Klasa energetyczna A
Kolor biały
Powierzchnia pomieszczenia (m2) 40
Wymiary (szer. x gł. x wys.) cm 36 x 43 x 73

Opis towaru

Szukasz szybkiego rozwiązana, które potrafi ochładzać, odwilżać lub ogrzewać powietrze w biurze, domu, przychodni lekarskiej, obiekcie sportowym, sklepie lub restauracji? Mobilny klimatyzator G21 Envi 12H przedstawia bardzo skuteczne rozwiązanie, w przypadku potrzeby szybkiej i skutecznej poprawy jakości powietrza w jakimkolwiek pomieszczeniu. Ponadto klimatyzator nie wymaga specjalistycznego montażu, wystarczy tylko podłączenie do gniazdka, wyprowadzenie odpływu ciepła i ochładzanie może zacząć.

Łatwe i szybkie rozwiązanie

Główną zaletą mobilnych klimatyzatorów w stosunku do klimatyzatorów ściennych jest ich niska cena. Nie potrzeba również ponosić dodatkowych kosztów związanych ze skomplikowanym fachowym montażem, ani sprzątaniem bałaganu po robotach budowlanych. Klimatyzator wyjmujesz z kartonu i natychmiast możesz rozpocząć jego użytkowanie.

Ochładzanie, ogrzewanie i odwilżanie

Nowoczesny klimatyzator G21 nie musi próżnować ani zimą. Z pomocą klimatyzatora można zarówno ochładzać, jak i ogrzewać powietrze w pomieszczeniu. Klimatyzator można włączyć również w czasie chmurnej jesieni i umilić sobie w ten sposób wieczorne oglądanie telewizji. Ponadto klimatyzator w

pomieszczeniu również odwilża powietrze. Mobilny klimatyzator G21 zawsze stworzy po prostu idealne środowisko w pomieszczeniu.

obsługa za pośrednictwem WiFi

Czy regularnie szukasz pilota od klimatyzacji i nigdy nie potrafisz go znaleźć? To żaden problem, klimatyzator G21 jest wyposażony w WiFi, dlatego możesz nim sterować za pomocą swojego smartfona. Wystarczy tylko zainstalować aplikację, połączyć urządzenia i gotowe. Pilot zdalnego sterowania jest oczywiście w zestawie, lecz nie zaszkodzi się upewnić.

NASZA PROPOZYCJA: Inteligentny klimatyzator! Zainstaluj aplikację G21 Smart Home i steruj klimatyzatorem także zdalnie, za pośrednictwem Wi-Fi. Twój dom przywita Cię idealną temperaturą.

Żadnych wierceń, żadnych uciążliwych robót

Klimatyzator G21 nie wymaga żadnego specjalistycznego montażu ani większych adaptacji budowlanych. Jednostka jest złożona i gotowa do używania. Wystarczy podłączyć wąż odprowadzający powietrze, wstawić go za okno i podłączyć klimatyzator do gniazdka. Klimatyzator, dzięki integrowanym kółkom, można w każdej chwili przemieścić w inne miejsce i ochładzać, ogrzewać lub odwilżać powietrze w pomieszczeniu, gdzie właśnie jesteś. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się