3D Planer biurowy B2B Partner [online i za darmo]

31.07.2023

Zaprojektuj swoje biuro online i za darmo. Nie trzeba się rejestrować ani instalować aplikacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie planer biurowy online, dzięki któremu w prosty sposób zaaranżujesz swoje biuro i gabinet w kilku krokach i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy wybrać meble biurowe, a w mgnieniu oka stworzysz oryginalny zestaw, który możesz od razu zamówić. Wysyłka jest BEZPŁATNA.

Indywidualny projekt biura + natychmiastowe zamówienie

Chciałbyś zaprojektować własne biuro lub gabinet i od razu zamówić meble według swojego projektu w 3D?

Za pomocą praktycznego planera 3D B2B Partner możesz w kilku krokach zaprojektować i wyposażyć swoje biuro zgodnie z własnymi życzeniami. W ten sposób stworzysz biuro, które nie tylko odpowiada Twojemu budżetowi, gabarytom pomieszczenia, ale także Twojemu niepowtarzalnemu stylowi. Wszystko to bez konieczności rejestracji i instalowania jakiejkolwiek aplikacji.

Naszym celem jest maksymalne ułatwienie wizualizacji układu mebli w nowym biurze i przeniesienie go do jak najbardziej realistycznej formy. Kiedy skończysz, możesz obejrzeć projekt wnętrza w 3D. Wybrane elementy mebli biurowych są zatem bezpośrednio przechowywane w Twoim koszyku. Po zatwierdzeniu ostatecznej formy można od razu zamówić meble. Projekt 3D można również udostępniać współpracownikom lub przełożonym. Wybrane elementy zostaną dostarczone do Ciebie standardowo, w zależności od dostępności na magazynie, a wysyłka jest BEZPŁATNA.

Jakie meble znajdziesz w planeru 3D na naszej stronie?

W planerze biura 3D od B2B Partner znajdziesz kompletną ofertę mebli biurowych z naszej autorskiej produkcji, które możesz ze sobą dowolnie łączyć:

Wybieraj i łącz różne elementy i style. Jeśli jesteś zadowolony z rezultatu, możesz obejrzeć projekt swojego biura lub gabinetu w 3D i podzielić się nim ze współpracownikami lub złożyć zamówienie bezpośrednio przez stronę www.b2b-partner.pl.
Dla lepszej wizualizacji wybrane krzesła biurowe można również ustawić w pomieszczeniu.

Zaprojektuj teraz swoje własne biuro, korzystając z planera 3D!

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys