Nowości i inspiracje

 • NOWOŚĆ: Składane schodki i drabinki teleskopowe

  NOWOŚĆ: Składane schodki i drabinki teleskopowe

  Przedstawiamy Państwu nowości, które ułatwią pracę na wysokościach. Wybierz wysokiej jakości schodki aluminiowe, stalowe i drabiny teleskopowe. Schodki aluminiowe wyróżniają się lekkością i odpornością na korozję, natomiast schodki stalowe zapewniają maksymalną stabilność. Dzięki drabinom teleskopowym z łatwością ustawisz idealną wysokość drabiny do różnych zadań roboczych. Poznaj je wszystkie już teraz!

  20.05.2024

 • NOWOŚĆ: Naczynia do jadalni i gotowania!

  NOWOŚĆ: Naczynia do jadalni i gotowania!

  Obecnie oferujemy wybór wszystkiego, czego potrzebujesz do stylowego i praktycznego spożywania posiłków, od tac do serwowania po kubki, serwisy do herbaty, miski, talerze, szklanki, sztućce i inny sprzęt. Zarówno w kuchniach profesjonalnych, jak i domowych z pewnością docenisz wysokiej jakości przybory kuchenne.

  14.05.2024

 • TRIVIA: Stoły do jadalni i sali konferencyjnej

  TRIVIA: Stoły do jadalni i sali konferencyjnej

  Szukasz solidnych i bardzo wytrzymałych stołów do jadalni lub sali konferencyjnej? Odkryj kolekcję stołów TRIVIA z blatem w dekorze naturalnego drewna i elegancką metalową konstrukcją odpowiednią do sal konferencyjnych i ruchliwych jadalni. Odkryj teraz wszystkie zalety stołów TRIVIA.

  13.05.2024

 • NOWOŚĆ: Krzesła biurowe JILL i JAMES

  NOWOŚĆ: Krzesła biurowe JILL i JAMES

  Poszerzamy naszą ofertę ergonomicznych i niedrogich krzeseł biurowych o nowe modele w promocji 1+1 GRATIS! Poznaj krzesła biurowe JILL i JAMES, które zapewnią Ci nie tylko praktyczne wsparcie, ale także niezbędny komfort podczas codziennej pracy przy komputerze. Wszystkie nowe krzesła biurowe znajdziesz także bezpośrednio w promocji 1+1 GRATIS!

  7.05.2024

 • NASZA WSKAZÓWKA: Meble biurowe MIRELLI A+!

  NASZA WSKAZÓWKA: Meble biurowe MIRELLI A+!

  Funkcjonalność, praktyczność na co dzień i dobra cena. To meble biurowe MIRELLI A+ charakteryzujące się prostotą i praktycznym zastosowaniem. Odkryj wszystkie elementy mebli biurowych MIRELLI A+ w przytulnych dekorach drewnianych już teraz!

  6.05.2024

 • NASZA WSKAZÓWKA: Ławki szatniowe w ofercie 1+1 GRATIS

  NASZA WSKAZÓWKA: Ławki szatniowe w ofercie 1+1 GRATIS

  Szukasz niezawodnych przewijaków do swojej sali operacyjnej, boiska sportowego, szkoły lub sali gimnastycznej? Mamy dla Ciebie wskazówkę! Wybierz ławki do garderoby w przyjemnej promocji 1+1 GRATIS!

  26.04.2024

 • UWAGA: Awaria naszych usług komunikacyjnych

  UWAGA: Awaria naszych usług komunikacyjnych

  Drodzy Klienci, w dniu 25.04.2024 w godzinach 5:00 - 11:00 nastąpiła przerwa w świadczeniu usług komunikacyjnych na naszej stronie internetowej. Wiadomości wysłane w tym momencie na nasze adresy e-mail nie zostały dostarczone. Przepraszamy za komplikacje. Więcej informacji.

  25.04.2024

 • NOWOŚĆ: Krzesło konferencyjne MILK

  NOWOŚĆ: Krzesło konferencyjne MILK

  Zapoznaj się z nowymi krzesłami konferencyjnymi MILK! Nowe plastikowe krzesła konferencyjne MILK z możliwością układania w stosy, z solidną metalową konstrukcją, zachwycą Cię nie tylko łatwością utrzymania w czystości, ale także eleganckim, minimalistycznym designem. Dostępne w 4 wariantach kolorystycznych. Odkryj wszystkie zalety już teraz!

  24.04.2024

 • NASZA WSKAZÓWKA: Wyposażenie własnej biblioteki

  NASZA WSKAZÓWKA: Wyposażenie własnej biblioteki

  Marzysz o własnej biblioteczce na całej ścianie, a może po prostu szukasz wysokiej jakości półki ściennej do przechowywania niewielkiej liczby książek? Zbuduj teraz swoją idealną bibliotekę dokładnie według swoich pomysłów!

  22.04.2024

 • NOWOŚĆ: Krzesło konferencyjne PLUS

  NOWOŚĆ: Krzesło konferencyjne PLUS

  Poznaj nowe krzesła konferencyjne PLUS! Nowe plastikowe krzesła konferencyjne PLUS z możliwością sztaplowania, o eleganckiej i łatwej do mycia konstrukcji, zachwycą Cię szczególnie zatrzaskową i łatwą do przenoszenia konstrukcją. Dostępny w 4 wariantach kolorystycznych. Odkryj wszystkie korzyści już teraz!

  22.04.2024

Kategorie artykułów
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys