Nowości i inspiracje

 • NOWOŚĆ: Skrzynki pocztowe kombinowane na paczki i listy!

  NOWOŚĆ: Skrzynki pocztowe kombinowane na paczki i listy!

  Zapewnij niezawodną i bezpieczną dostawę przesyłek nawet jak jesteś nieobecny i uzyskaj praktyczne i niezawodne kombinowane skrzynki pocztowe na paczki i listy. Już teraz poznaj wszystkie nowe skrzynki na listy i paczki oraz ich zalety!

  18.09.2023

 • NOWOŚĆ: Designerskie sofy i fotele!

  NOWOŚĆ: Designerskie sofy i fotele!

  Właśnie zacząłeś planować dekorację swojej przestrzeni życiowej lub korporacyjnego lobby i szukasz ciekawego elementu, który będzie stanowić centralny element całej przestrzeni? Przedstawiamy Państwu nowe designerskie komplety sof, foteli i hokerów, o które poszerzamy naszą ofertę!

  11.09.2023

 • NASZA WSKAZÓWKA: Zestawy narzędzi w walizce

  NASZA WSKAZÓWKA: Zestawy narzędzi w walizce

  Szukasz kompletnego zestawu narzędzi, w którym każdy element ma swoje miejsce, a jednocześnie wszystkie narzędzia można łatwo transportować i wygodnie przechowywać? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Kompletne zestawy narzędzi w praktycznych walizkach.

  6.09.2023

 • 1+1 GRATIS: Tablice do pisania i tablice ogłoszeniowe nie tylko dla studentów!

  1+1 GRATIS: Tablice do pisania i tablice ogłoszeniowe nie tylko dla studentów!

  Nie zostawiaj swoich zadań i notatek leżących na stole lub przyczepionych do lodówki. Miej je zawsze na oku dzięki obszernej korkowej tablicy ogłoszeń lub tablicy do pisania! Nadają się również dla studentów! Teraz dodatkowo w dobrej promocji 1+1 gratis.

  23.08.2023

 • NOWOŚĆ: Zamki szyfrowe do szafek!

  NOWOŚĆ: Zamki szyfrowe do szafek!

  Szukasz nowoczesnego i bezpiecznego rozwiązania do zabezpieczenia i uporządkowania przestrzeni takich jak szafki, większe szafy, szuflady i inne schowki bez użycia kluczy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! NOWOŚĆ dla Was oferujemy również bardzo trwałe elektroniczne i mechaniczne zamki szyfrowe do szafek! Odkryj ich zalety już teraz!

  21.08.2023

 • Powrót do szkoły

  Powrót do szkoły

  Odpowiednio urządzona przestrzeń do nauki to podstawa udanej i efektywnej nauki. Wybraliśmy zatem dla Państwa najpopularniejsze wyposażenie nie tylko do sal lekcyjnych czy szatni, ale również do pokoju studenckiego czy do czytelni. Więcej informacji tutaj

  10.08.2023

 • NOWOŚĆ: Podwyższone donice do ogrodu i na taras.

  NOWOŚĆ: Podwyższone donice do ogrodu i na taras.

  Szukasz rozwiązania do sadzenia roślin, które jednocześnie ochroni je przed niepożądanymi szkodnikami, a także w stylowy sposób ożywi Twój ogród lub firmowy taras i ułatwi Ci uprawę? Przedstawiamy Państwu nowe donice podwyższone drewniane i stalowe.

  9.08.2023

 • NOWOŚĆ: krzesła biurowe HARPER, DORLEY, BERRY!

  NOWOŚĆ: krzesła biurowe HARPER, DORLEY, BERRY!

  Poszerzamy ofertę praktycznych i cenowo korzystnych krzeseł biurowych o nowe modele! Poznaj krzesło biurowe DORLEY, BERRY czy HARPER. Krzesło biurowe HARPER znajdziesz również w promocji 1+1 GRATIS!

  2.08.2023

 • NOWOŚĆ: Planer biurowy 3D B2B Partner [online i za darmo]

  NOWOŚĆ: Planer biurowy 3D B2B Partner [online i za darmo]

  Zaprojektuj swoje biuro online i za darmo. Nie trzeba się rejestrować ani instalować aplikacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie planer biurowy online, dzięki któremu w prosty sposób zaaranżujesz swoje biuro i gabinet (w kilku krokach i to bez wychodzenia z domu). Wystarczy wybrać meble biurowe, a w mgnieniu oka stworzysz oryginalny zestaw, który możesz od razu zamówić. Wysyłka jest BEZPŁATNA.

  31.07.2023

 • WYPRZEDAŻ: Meble ogrodowe!

  WYPRZEDAŻ: Meble ogrodowe!

  Zastanawiasz się nad zakupem nowego zestawu mebli ogrodowych lub chciałbyś dodać dodatkowe stoły i krzesła ogrodowe do istniejących mebli ogrodowych? W naszej ofercie znajdziesz teraz nowoczesne zestawy mebli ogrodowych, krzesła i stoły z rabatami do 40 %. Zapoznaj się z nimi już teraz!

  25.07.2023

Kategorie artykułów
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys