Pon-Pt, 7:00 - 17:00
Drogi Kliencie,
Czy masz u nas konto utworzone przed 24.03.2023? Proszę zarejestruj się ponownie. Nie będziesz już mieć dostępu do nowego e-Sklepu przy użyciu pierwotnych danych logowania.
Ale nie martw się, nie stracisz historii swoich zamówień i dokumentów z przeszłości, automatycznie przywrócimy wszystko za Ciebie po rejestracji.
Dzięki inteligentnemu zaciągaczowi adresów i wszystkich danych rejestracja zajmuje tylko kilka chwil.
Dziękujemy za zrozumienie
Seria PRIMO FLEXI charakteryzuje się połączeniem koloru szarego lub białego (korpusy szafek, nogi stołów) z drewnem (drzwi szafek, blaty stołów, deski kryjące).
Seria PRIMO to jedna z najpopularniejszych linii mebli biurowych bezpośrednio od B2B partner. Meble PRIMO to synonim funkcjonalności, nowoczesnego designu i szerokiego wyboru. Oprócz tego, że są praktyczne, meble PRIMO prezentują się również bardzo formalnie. Pasuje nie tylko do biura, ale można go również wykorzystać np. jako mebel do gabinetu lekarskiego lub domowego gabinetu, które może ożywić Twoją przestrzeń.
Biurka PRIMO FLEXI oferujemy w wersji prostej i ergonomicznej. Jeśli potrzebujesz dodać miejsce do przechowywania przy stole, możesz dokupić kontenery biurowe PRIMO lub oryginalne szafki przystawne z półkami. Szafy i półki biurowe PRIMO mają wtedy klasyczne drzwi skrzydłowe lub przesuwne, a z pewnością docenisz regały sortujące lub kartoteki.
Wyposażymy Twoją firmę w 48h
B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków
Zakupy
Usługi
O firmie