Wróć do: Biurka i blaty
PLANProducent:PLAN

Zestaw BLOCK B05, biały/grafitowy

Kod produktu: 611444
100 % Klientów jest zadowolonych z tego produktu.
W magazynie 26 szt (Kolejne sztuki: 30.12.2022 - 1 szt)
Zamów dzisiaj do 14:00, dostarczamy 6.12.2022
6 123 zł netto
7 531,29 zł brutto
szt

Wspólne parametry

Wymiary szer. x gł. x wys. (mm) 3600 x 3200 x 742
Szerokość (mm) 3600
Głębokość (mm) 3200
Wysokość stołu (mm) 742
Wykonanie lewy / prawy
Wymiary blatu (mm) 1800 x 800 x 25
Liczba miejsc 4

Opis towaru

Zestawy mebli biurowych BLOCK, łączą w sobie ponadczasowy design oraz dają możliwość wielu kombinacji ustawienia, tak aby wszystkie wasze wymagania odnośnie zaaranżowania biura zostały spełnione. Podstawę tworzy deska z nanopodkładkami, które łączą poszczególne elementy między sobą bez potrzeby wiercenia czy innego kotwienia. Deska dzięki nanopodkładkom jest stabilnie przytwierdzona do szafek, nie przesuwa się. 

Deski z kolekcji BLOCK mamy w trzech wariantach kolorystycznych - ciemnoszara, pomarańczowa oraz w odcieniu naturalnego dębu. Częścią zestawu poza deską stołową są różne otwierane szafki oraz kontenerki buirowe, dzięki którym możecie biuro urządzić na naprawdę wiele sposobów. 

W skład zestawu wchodzą:

Poznaj kolekcję BLOCK, która używa minimalistycznej, architektonicznej estetyki. Kolekcja Block opiera się o podstawowe formy, które służą nie tylko do przechowywania rzeczy, ale także zastępują właściwy stelaż stołu.

Kolekcja oferuje użytkownikowi możliwość kombinowania szaf różnej wielkości w różne barwne kompozycje. Kontenery biurowe linii BLOCK to kolejna propozycja stylowego miejsca na przechowywanie rzeczy. Ponadto linia mebli BLOCK oferuje akcesoria funkcjonalne, uzupełniające oferowane przez nas produkty, ewentualnie mogące służyć jako podstawa produktów, które stworzysz samodzielnie.

Nowoczesne meble biurowe BLOCK to oryginalne meble produkowane przez firmę B2B Partner pod marką PLAN. Linia mebli PLAN zdobyła nagrodę dla mebli roku 2017 przyznawaną przez Stowarzyszenie Czeskich Producentów Mebli. Kompletny przegląd i więcej informacji o meblach LAYERS można znaleźć na stronie www.plannabytek.cz.