Dozowniki ulotek, stojaki reklamowe

Potrzebujecie kieszenie lub stojaki na ulotki? Wybierzcie u nas. Mamy szeroką ofertę stojaków i kieszeni na ulotki, które są dostępne od zaraz. 

Jeżeli macie małe pomieszczenie i chcecie zaoszczędzić miejsca, wybierzcie dla siebie kieszenie, które możecie zawiesić na ścianie. Oferujemy metalowe oraz plastikowe kieszenie.

Jeżeli potrzebujecie kieszeni, które umieścicie na stole, znajdziecie je także w naszej ofercie w wersji metalowej i plastikowej. 

Stojaki na ziemie oferujemy w dwóch wersjach, metalowej oraz metalowo-plastikowej. Niektóre modele doposażone są w kółeczka, aby stojaki łatwiej przemieszczać. 

Jeżeli wystawiacie się w różnych miejscach i potrzebujecie stojaków, które łatwo da się przewieźć, to idealnym wyborem będą składane stojaki na ulotki, które są eleganckie, praktyczne i łatwe do rozłożenia. W ofercie mamy także składane stojaki z blatem, który często przydaje się na prezentacjach. 

W ofercie mamy także mini stojaki na stoły, które idealnie sprawdzą się w restauracjach, barach itp. Stojaki są w formacie A4 lub A5.

Drewniane stojaki i kieszenie na ulotki są idealne do hoteli i firm. 

Sprawdźcie naszą ofertę, a na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Pamiętajcie o darmowej dostawie i aż 7 latach gwarancji!  

Filtruj produkty
Obejrzało 1-30 ze 178 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe
1236