Regały warsztatowe

Regały warsztatowe muszą oferować swoim użytkownikom w szczególności dużo miejsca, wysokiej jakości konstrukcję i odporność na chemikalia itp. Dlatego zalecamy szczególnie regały z metalowymi półkami. Do mnie agresywnych środowisk możecie używać regały z półkami z płyty wiórowej. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana pod tym względem. Oferujemy różnorodne rozmiary i kolory półek. Wybrane modele regałów, takie jak CLIP i FIX, umożliwiają dodanie dodatkowego regału. Z reguły jest to tańsza opcja niż zakup kolejnego regału podstawowego. W filtrze bocznym możesz wybrać idealny regał z wygodną dla was formą montażu. 

Jeżeli nie będziecie przy wyborze do końca pewni, bądź będziecie chcieli dopełnić jakąś informację o danym produkcie, kontaktujcie się z nami.

Nie zapomnijcie, że przy zakupie każdego regału oferujemy Wam transport gratis oraz 7 lat gwarancji!

Filtruj produkty
Obejrzało 1-29 ze 29 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się