Regały magazynowe

Regały magazynowe muszą mieć dużą ładowność poszczególnych półek i dużo miejsca do przechowywania. Nasza oferta liczy się z tym, że z czasem podstawowy regał nie wystarczy i trzeba go rozszerzyć o dodatkową przestrzeń do przechowywania. Z tego powodu wybrane modele regałów, takie jak CLIP i FIX, umożliwiają dodanie dodatkowego regału do podstawy. Z reguły jest to tańsza opcja niż zakup kolejnego regału podstawowego. Oferujemy regały z różną ilością półek z metalu lub płyty wiórowej, szeroką skalą nośności przegród (około 60 do 600 kg) i kolorów. Przy zakupie zalecamy rozważenie powierzchni magazynu i liczby regałów, które chcesz zakupić. W związku z tym wskazane jest wybranie regału zgodnie z rodzajem montażu. Omówiliśmy ten temat bardziej szczegółowo w specjalnym artykule.

Jeżeli nie będziecie przy wyborze do końca pewni, bądź będziecie chcieli dopełnić jakąś informację o danym produkcie, kontaktujcie się z nami.

Nie zapomnijcie, że przy zakupie każdego regału oferujemy Wam transport gratis oraz 7 lat gwarancji!

Filtruj produkty
Obejrzało 1-27 ze 27 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się