Regały do archiwum na segregatory i dokumenty

Regały na segregatory i dokumenty charakteryzują się głównie wymiarami i liczbą półek zoptymalizowanych do przechowywania segregatorów. Regały na segregatory i dokumenty oferujemy w różnych typach, takich jak boczne ściany nośne lub nawet tzw. otwarta szafa, czyli regał z tylnią ścienną. Z reguły są to regały z metalowymi półkami o ładowności od 60 do 160 kg. Jeśli chcesz przechowywać foldery w biurze oferujemy drewniane regały biurowe i biblioteczki. 

Warto wspomnieć o systemie półek na segregatory i dokumenty META COMPACT, który oferuje szeroką gamę rozmiarów i akcesoriów lub regał o głębokości 600 mm, która umożliwia przechowywanie segregatorów z 2 stron.

W zależności od liczby regałów na segregatory i dokumenty, które musisz kupić, zalecamy rozważenie zakupu typu śrubowego lub wtykowego. 

Jeżeli nie będziecie przy wyborze do końca pewni, bądź będziecie chcieli dopełnić jakąś informację o danym produkcie, kontaktujcie się z nami. Nie zapomnijcie, że przy zakupie każdego regału oferujemy Wam transport gratis oraz 7 lat gwarancji!

Filtruj produkty
Obejrzało 1-30 ze 116 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe
1234
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się