NOWOŚĆ: Ogrodzenia drewniane zewnętrzne i rolety obrotowe!

25.02.2024
Szukasz skutecznego rozwiązania, które zabezpieczy Twój ogród, pergolę lub taras przed słońcem, wiatrem czy ciekawskimi spojrzeniami? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Poszerzamy naszą ofertę o nowe systemy ogrodzeń drewnianych i rolety! Poznaj nasze nowości już teraz i ciesz się spokojnymi i przyjemnymi chwilami w swoim raju na świeżym powietrzu.

Żaluzje drewniane z obrotowymi lamelami

Drewniane rolety obrotowe z ruchomymi lamelami i prostym sterowaniem zapewnią Ci wystarczającą prywatność oraz ochronią przed słońcem, bocznym wiatrem i deszczem. Listwy można regulować w różnych pozycjach.

Żaluzje drewniane obrotowe wykonane są z suchego struganego drewna świerkowego bez farby, gotowe do natychmiastowego użytkowania. Dzięki temu z łatwością dopasujesz odcień do dokładnego koloru pergoli ogrodowej. Żaluzja ma wysokość 210 cm i szerokość 100 cm. Do rolet dołączone są także dolne nóżki, które można zastosować w zależności od miejsca montażu.

Do zalet praktycznych listew obrotowych zalicza się w szczególności:

  • ochrona przed światłem słonecznym, bocznym wiatrem i deszczem
  • regulacja światła
  • zapewnienie prywatności
  • efektywne wydzielenie większej przestrzeni zewnętrznejObrotowe żaluzje drewniane o wysokości 210 cm stanowią świetny dodatek nie tylko do pergoli, ale również znajdą swoje miejsce np. w przypadku tarasu zewnętrznego, ogrodu zimowego, restauracji i kawiarni czy w terenie przy basenie.

Panele ogrodzeniowe - nowe ogrodzenie łatwo i szybko

Do naszej oferty dołączamy także praktyczne i eleganckie, heblowane ogrodzenia drewniane. U nas kupisz nowe płoty drewniane bez farby - naturalne - z łatwością je pomalujesz i dopasujesz do odpowiedniego koloru Twojej pergoli czy mebli ogrodowych. Dużą zaletą wybranych ogrodzeń jest także ich estetyczne zaokrąglenie boków, którego wielu producentów nie oferuje. Opakowanie po 10szt.

Szerokość deski 9,5 cm. Ogrodzenia można wybrać w wysokościach 100, 120, 150 i 180 cm w wariancie z prostą lub zaokrągloną częścią górną:


Panele ogrodzeniowe można wykorzystać do stworzenia nowego ogrodzenia lub praktycznej obudowy. Płoty drewniane nadają się również do małych ogrodzeń wokół ogrodów itp.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys