NOWOŚĆ: Nagrzewnice elektryczne / grzejniki

10.01.2023

Potrzebujesz jak najszybciej ogrzać zimne mieszkanie lub inne pomieszczenie? Lub szybko rozmrozić maszynę i przewody wodne? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nowością w naszej ofercie są również praktyczne i wydajne nagrzewnice przemysłowe!

Praktyczne grzejniki służą do szybkiego i wydajnego ogrzewania pomieszczenia lub określonego miejsca w obiektach przemysłowych różnej wielkości. Są doskonałym rozwiązaniem szczególnie w miejscach, gdzie nie ma centralnego ogrzewania lub gdzie ogrzewanie centralne z wielu powodów nie jest wystarczające.

Grzejniki elektryczne do mniejszych pomieszczeń

Elektryczne nagrzewnice pośrednie o maksymalnej mocy grzewczej do 5 kW nadają się do ogrzewania mniejszych pomieszczeń takich jak domki letniskowe, warsztaty domowe, piwnice, garaże i inne. Dzięki swoim właściwościom skutecznie zapobiegają marznięciu dłoni i stóp podczas pracy, zwłaszcza w chłodne dni.
Grzejniki elektryczne do pomieszczeń komercyjnych

Do ogrzewania pomieszczeń komercyjnych i punktowego ogrzewania miejsc pracy na wolnym powietrzu lub rozmrażania maszyn i np. pojazdów, zalecamy przemysłowe elektryczne nagrzewnice bezpośrednie o większej mocy:


Turbiny gazowe na gorące powietrze

Do ogrzewania lub osuszania wentylowanych pomieszczeń oraz do rozmrażania maszyn przemysłowych lub np. podgrzewania wody polecamy wybór turbin gazowych na gorące powietrze, które zamieniają energię mechaniczną i cieplną z maszyn i gazów na pracę mechaniczną obracając w ten sposób wał samej turbiny.


Ponadto wybrane grzejniki z naszej oferty są również w pełni przenośne ze względu na niewielką wagę, dzięki czemu można je zabrać ze sobą np. do domku letniskowego, warsztatu domowego, piwnicy czy garażu. Mocniejsze nagrzewnice przemysłowe to również świetne rozwiązanie np. dla warsztatów samochodowych, magazynów czy zakładów i hal przemysłowych. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem oraz termostatowi są również bardzo bezpieczne.
Wszystkie grzejniki zawsze służą jako uzupełnienie zwykłego ogrzewania, głównie ze względu na większe zużycie energii elektrycznej.

Przy wyborze polecamy zwrócić uwagę w szczególności na następujące parametry:

• Wielkość pomieszczenia i możliwości izolacji
• Częstotliwość używania grzejnika
• Maksymalna moc grzewcza
• Stopień ochrony
• Funkcje bezpieczeństwa
• Moc
• Waga

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys