NASZ PATENT: płyty obciążeniowe REPLAST

13.03.2024

Szukasz nośnych płyt podłogowych, które nie tylko przedłużą żywotność podłogi w Twoich halach i garażach, ale także zapewnią wzmocnienie podjazdów, scen czy parkingów przed dużymi obciążeniami? Przedstawiamy płyty nośne zewnętrzne i wewnętrzne REPLAST! Poznaj ich zalety już teraz.

Deski podłogowe REPLAST

Deski podłogowe REPLAST stanowią idealne rozwiązanie do tworzenia solidnych i integralnych posadzek w magazynach, warsztatach i halach produkcyjnych. Można je wykorzystać także przy tworzeniu wewnętrznych powierzchni wystawienniczych, stajni dla koni i bydła, czy też na stadionach przy organizacji koncertów.

Składają się z plastikowej płyty obciążającej, siatki załadowczej i plastikowego najazdu.

Kluczowe korzyści obejmują:

  • doskonała izolacja termiczna,

  • wysoka antypoślizgowość desek,

  • stabilność chemiczna,

  • niska palność,

  • łatwa konserwacja

  • oraz szybki montaż i demontaż.

Płyta wewnętrzna, wzmocniona to idealne rozwiązanie do wykonywania solidnych podłóg pełnych w magazynach, warsztatach i halach produkcyjnych, operacjach z większymi obciążeniami, wewnętrznych powierzchniach wystawienniczych, ewentualnych stajniach dla koni i bydła, czy też zabezpieczaniu terenów na stadionach piłkarskich, gdzie odbywają się koncerty.
Płyta obciążeniowa REPLAST to idealne rozwiązanie do tworzenia solidnych podłóg integralnych o wyjątkowo dużej nośności 3,3 tony na 1 dm2, co umożliwia np. przemieszczanie ciężkiego sprzętu budowlanego, budowę scen i innych ciężkich obiektów. Montaż jest prosty i polega na włożeniu w siebie zamków poszczególnych płyt.


Krata ładunkowa i najazdy REPLAST

Jako wyposażenie dodatkowe można zastosować nośną kratkę zewnętrzną do powierzchni niezbrojonych, a do wykończenia można zastosować praktyczne najazdy w kilku wariantach.

Krata ładunkowa są idealnym rozwiązaniem do tworzenia powierzchni utwardzonych, takich jak parkingi, podjazdy do garaży, wjazdy, drogi, chodniki, ulepszenia parków, parkingi, specjalnie zaprojektowane wzmocnienia skarp i brzegów rzek. Podłogi te można również wykorzystać na imprezach i weselach.
Ruszty nadają się również do montażu na rozsypanym żwirze, rzęsie lub sicie. Polecamy je stosować również do trawienia jako tzw. ekoaster.
Niski najazd służy do zakończenia desek podłogowychi jednocześnie ułatwia wjazd i wyjazd pojazdów kołowych. Główne zalety to stabilność chemiczna, niepalność, łatwa konserwacja, szybki montaż i demontaż.


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys