Meble warsztatowe MECHANIC I

Meble warsztatowe MECHANIC I oferują wszystko, czego potrzeba do kompletnego wyposażenia profesjonalnego warsztatu.Od stołów warsztatowych z bukowym blatem z płyty wiórowej 40 mm i nośnością 400 kg, opcję z regulacją wysokości, po kontenery szufladowych i szafek z perforowanymi ścianami i nośnością korpusu aż 600 kg.

Możesz wybrać stoły stałe lub z regulacją wysokości do  1055 mm. Możesz także wybrać ilość i wysokość pojemników wiszących lub szufladowych.

Szuflady poszczególnych elementów mebli z serii MECHANIC I mają nośność 40 kg i wysuw 100%. Są centralnie zamykane. Półki mają również nośność 40 kg i są regulowane o 25 mm.

Do stołów możesz dokupić do przejrzystego przechowywania różnych cięższych narzędzi i wyposażenia szafki warsztatowe MECHANIC I lub na mniejsze elementy kontenerki szufladowe MECHANIC I.

W serii znajdują się również elementy i akcesoria, dzięki którym można zmontować stół według własnego pomysłu lub zakupić do szuflad najróżniejsze organizery narzędziowe.

Dzięki aż 6 kolorom drzwi możesz łączyć poszczególne elementy serii na różne sposoby zgodnie z własnymi wymaganiami i stworzyć warsztat, który będzie oryginalny w każdym calu.

Filtruj produkty
Obejrzało 1-30 ze 255 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe
1239