Serie mebli warsztatowych

Potrzebujesz wyposażyć warsztat? Wybierz z nami meble warsztatowe! Stoły warsztatowe, szafy, szafki z szufladami i wózki montażowe, które są ze sobą powiązane, zostały posortowane w kompletne kolekcje mebli warsztatowych, aby ułatwić wybór. Posiadamy meble warsztatowe dostępne od rękiGwarancja na 7 lat.

Hobby warsztatowe meble do garażu lub domowego warsztatu

Oferujemy 2 linie mebli warsztatowych hobby, które nadają się do domów i garaży. Obie serie oferują kilka wariantów półek warsztatowych i szafek wiszących. Serie HOBBY I i HOBBY III różnią się od siebie kolorystyką. Meble warsztatowe serii HOBBY I i HOBBY III dostarczane są w stanie rozłożonym i wymagają montażu.

Jeśli chcesz wyposażyć swój warsztat lub garaż w wysokiej jakości meble w dobrej cenie, wybierz meble EXPERT, które charakteryzują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Oprócz mebli EPXERT oferujemy również wysokiej jakości zestawy narzędzi ręcznych w piankowych organizerach przeznaczonych do szuflad i szafek kontenerowych EXPERT.

Oryginalne profesjonalne meble warsztatowe od B2B Partner

Meble warsztatowe serii GB, GL, BL, WL to kolekcja profesjonalnych stołów warsztatowych, pojemników szufladowych oraz nadstawek, które poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi zastosowaniami w działalności warsztatowej. Przestrzeń w warsztacie można uzupełnić o szafy warsztatowe według własnych potrzeb.

Meble warsztatowe uznanych marek

Oferujemy meble warsztatowe uznanych producentów takich jak KOVONA, MECHANIC, GÜDE. Profesjonalne meble warsztatowe weryfikowane wieloletnim doświadczeniem tych producentów. Możesz wybierać spośród wielu rodzajów stołów warsztatowych, regałów, szuflad, pojemników szufladowych czy wózków warsztatowych.

Stoły warsztatowe 

Wszystkie stoły i biurka warsztatowe w naszej ofercie znajdziesz w dziale Stoły warsztatowe, gdzie możesz łatwo i szybko wybrać spośród ponad 450 stołów warsztatowych dokładnie ten, który będzie Ci odpowiadał za pomocą filtrów.

Szafy warsztatowe

Wszystkie szafki metalowe z naszej oferty znajdziesz w dziale Szafy warsztatowe. W oparciu o swoje parametry możesz użyć filtrów, aby wybrać spośród ponad 300 typów szafek warsztatowych.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys