Meble warsztatowe KOVONA, KOVOS

W tym dziale znajdziecie Państwo meble warsztatowe produkcji czołowych czeskich producentów mebli metalowcyh KOVONA i KOVOS. Dzięki tym samym zestawieniom kolorystycznym szarym (RAL 7035) i niebieskim (RAL 5012) stoły warsztatowe, kontenery, półki i szafki z szufladami można doskonale ze sobą łączyć, dzięki czemu można wyposażyć cały warsztat zgodnie z własnymi wymaganiami.

Produkowane w Czechach stoły warsztatowe KOVONA i KOVOS mają 40 mm blat z bukowej sklejki oraz stalową konstrukcję z 3 mm profili. Nośność blatu to 500 kg i oferujemy w 3 wymiary!

Przy wybranych stołach wiszące skrzynki lub skrzynki narzędziowe są również umieszczane na belkach podłużnych, które przykręcane są do dolnej części blatu w celu zwiększenia przestrzeni do przechowywania.

Oprócz stołów warsztatowych KOVONA i KOVOS można dokupić również oddzielne lub mobilne kontenery, szafy warsztatowe lub szafki z szufladami na narzędzia KOVOS. Do wszystkich szaf warsztatowych dostępne są również akcesoria w postaci szufladowych organizerów narzędziowych lub wewnętrznych dodatkowych półek.

Filtruj produkty
Obejrzało 1-30 ze 107 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe
1234