Stoły warsztatowe EXPERT

Stoły warsztatowe EXPERT doskonale sprawdzają się w profesjonalnych warsztatach i przy ciężkich warunkach. Posiadają masywny blat 38 mm wykonany z wysokiej jakości sklejki pomalowanej lakierem bezbarwnym o nośności do 350 kg. Stabilność zapewnia również konstrukcja z blachy stalowej o grubości 0,7 mm.

Stoły warsztatowe EXPERT uzupełnione są również o rektyfikację na każdą nogę do 40 mm. Szuflady stołu roboczego mają 95% wysuwu na wysokiej jakości prowadnicach kulkowych i są uzupełnione centralnymi zamkami bębenkowymi.

Możesz również dodać stoły warsztatowe EXPERT z szafkami warsztatowymi i kontenerkami szufladowymi, które posłużą do przechowywania cięższych i lżejszych materiałów i komponentów.

Jeśli pracujesz w warsztacie w kilku miejscach, z pewnością docenisz wózki warsztatowe EXPERT, które możesz swobodnie przemieszczać w zależności od potrzeb. Do stołów warsztatowych i szafek EPERT można również dodać haczyki lub perforowane ścianki, które znajdziesz w komponentach i akcesoriach.

Szuflady można również wypełnić modułowym systemem kaset z narzędziami ręcznymi o tych samych wymiarach dla większej przejrzystości. Szuflady serii EXPERT są również wypełnione gumowymi nakładkami.

Filtruj produkty
Obejrzało 1-6 ze 6 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe