Nowości z naszego magazynu

7.9.2022
1+1 GRATIS
Akcja
Nasza wskazówka

Promocja 1+1 GRATIS: Krzesło Biurowe BUTTERFLY

Lubisz zabawne kolory a jednocześnie szukasz komfortowego krzesła z wysokoą oddychalnością? Wyposaż swoje biuro w parę motylów, dzięki aktualnej promocji z naszego sklepu na wyjątkowe krzesła BUTTERFLY 1+1 GRATIS.
30.8.2022
Nowość
Polecamy
Nasza wskazówka

NOWOŚĆ: Artystycznie pomyślane panele i ekrany akustyczne!

Czy chcesz zapewnić ciszę w swoim pokoju bez denerwujących dźwięków pogłosowych? Sprawdź nowości w tym miesiącu! Proponujemy Państwu panele akustyczne, ekrany i tablice ogłoszeniowe, które od niedawna wprowadziliśmy dla Państwa do naszej oferty! Poznaj ich zalety już teraz!

29.8.2022
Polecamy
Porady i wskazówki
Nasza wskazówka

7 porad: Strefa relaksu dla pracowników

Chcesz, aby Twoi pracownicy byli wypoczęci, pełni energii, siły i determinacji przez cały czas pracy? Przedstawiamy 7 wskazówek, jak w prosty sposób stworzyć strefę relaksu, która nie tylko naładuje baterie wszystkich Twoich pracowników, ale również wpłynie pozytywnie na kulturę firmy!
19.8.2022
Nowość
Polecamy
Nasza wskazówka

NOWOŚĆ: Krzesło robocze z siedziskiem w kształcie siodła!

Szukasz stabilnego i nowoczesnego krzesła roboczego do warsztatu, gabinetu lekarskiego lub laboratorium z siedziskiem w kształcie siodła, które zapewni Ci wygodne i stabilne siedzisko? Poznaj eleganckie obrotowe hokery robocze na kółkach CAROLINE, ELEN oraz krzesła robocze ze ślizgaczami ENIE i SHAWNA!

16.8.2022
Polecamy
Akcja
Nasza wskazówka

ZNIŻKA lub PROMOCJA 1+1 na praktyczne taczki transportowe!

Przygotowaliśmy dla Ciebie zniżkę 30% lub promocję 1+1 Gratis na różne typy taczek transportowych o wysokiej nośności! Odpocznij i zawsze miej swoje taczki pod ręką.

16.8.2022
Polecamy
Akcja
Nasza wskazówka

30% zniżki na patchworkowy fotel RILLA

Wygoda otulona elegancją i zabawą, nawet teraz w Twoim domu lub w firmowym lobby! Patchworkowy fotel RILLA z ostatnią okazją na zakup wpasuje się w każdą nowoczesną przestrzeń, a teraz możesz go również kupić z rabatem do 30%!

1238