WYPRZEDAŻ: Meble ogrodowe!

25.07.2023

Zastanawiasz się nad zakupem nowego zestawu mebli ogrodowych lub chciałbyś dodać dodatkowe stoły i krzesła ogrodowe do istniejących mebli ogrodowych? W naszej ofercie znajdziesz teraz nowoczesne zestawy mebli ogrodowych, krzesła i stoły z rabatami do 40 %. Zapoznaj się z nimi już teraz!

Z wybranych zestawów mebli ogrodowych skorzystasz szczególnie, jeśli szukasz szybkiego i wygodnego rozwiązania mebli ogrodowych w jednolitym wzorze dla większej liczby osób. Wykonane są z wysokiej jakości sztucznego rattanu, dzięki czemu łączą w sobie nie tylko wygodę i elegancję, ale także niską wagę i wysoki stopień odporności na mróz, deszcz i promieniowanie UV; pasują do każdej przestrzeni zewnętrznej.

Do wyboru elegancki zestaw mebli ogrodowych ze sztucznego rattanu, w skład którego wchodzą 2x fotel, 1x sofa i 1x stolik (nośność krzeseł 120 kg, nośność sofy 240 kg) lub zestaw mebli ogrodowych, w którym znajdziesz 1x stół i 5 osobnych krzeseł o nośności do 120 kg na 1 krzesło). Dodatkowo możesz łatwo połączyć poszczególne krzesła w dolnej części modułowego zestawu ogrodowego, aby stworzyć nie tylko zwarty narożnik lub prosty zestaw, ale dzięki rozdzieleniu krzeseł również wygodne indywidualne miejsca do siedzenia dla wszystkich Twoich gości.


Wśród całych zestawów ogrodowych znajdziesz teraz nie tylko pojedyncze stoły w obniżonej cenie, ale także np. składane krzesła, dzięki którym z łatwością stworzysz własne oryginalne zestawy ogrodowe lub doskonale uzupełnisz istniejące meble o siedziska. Ponadto składane krzesła ogrodowe można łatwo złożyć w razie potrzeby, co pozwala zaoszczędzić dużo miejsca, gdy nie są używane.


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys