Taśmy antypoślizgowe gruboziarniste/drobnoziarniste

W naszej ofercie mamy szeroką gamę taśmy antypoślizgowe produkowanych przez brytyjską firmę HESKINS. Taśmy są wyjątkowo trwałe i idealnie nadają się do miejsc o wzmorzonym ruchu.

Taśmy moga być stosowane na większości powierzchni, są samoprzylepne. Aplikacja jest bardzo prosta, taśma musi być przyklejona do czystej i suchej powierzchni. Ze względu na zastosowany klej temperatura klejonej powierzchni podczas klejenia musi być wyższa niż 15 ° C. W celu wydłużenia żywotności taśmy zalecamy użycie specjalnego środka do czyszczenia powierzchni, aby taśma lepiej przylegała do podłoża.Taśmy spełniają normy bezpieczeństwa obowiązujące we wszystkich krajach europejskich.

W przypadku powierzchni zabrudzonych (np. w zakładach przemysłowych) stosuje się taśmy gruboziarniste, które, mimo brudu, skutecznie powstrzymują przed poślizgiem. Tam, gdzie taśma ma kontakt z gołą skórą (np. baseny), proponujemy wariant drobnoziarnisty, który nie podrażnia naskórka. 

Taśmy antypoślizgowe stanowią doskonałą ochronę przed upadkiem podczas wchodzenia i schodzenia po schodach, podjazdach, drabinach, rampach, pokładach łodzi lub innych śliskich powierzchniach. 

Taśmy antypoślizgowe odkształcalne znajdują zastosowanie na nierównych lub profilowanych powierzchniach. Dzięki zastosowaniu folii aluminiowej taśma idealnie dopasowuje się do nierówności powierzchni.

Darmowa wysyłka w dowolne miejsce w Polsce jest oczywistością.

Filtruj produkty
Obejrzało 1-30 ze 35 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe
12
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się