WSKAZÓWKA NA PREZENT: Krzesła biurowe 1+1 Gratis

28.11.2023

Nie wiesz, co podarować pod choinkę swojemu współpracownikowi, dzieciom lub pracownikom? A może zaopatrzyć je w wygodne krzesła biurowe do nauki i pracy, które będą je zachwycać przez wiele lat? Wszystkie wybrane krzesła są W MAGAZYNIE i można je natychmiast wysłać! Nowość w dodatku z dodatkową usługą MONTAŻ + bezpośrednio w naszym magazynie!

To najpopularniejsza tapicerka z największym wyborem kolorów oraz kreatywnych wzorów i dekorów. Dzięki tkaninie krzesło biurowe jest nie tylko wygodne i dlatego nadaje się do siedzenia przez cały dzień w pracy, ale także zapewnia przyjemne ciepło w zimnych miesiącach.


Krzesła siatkowe

Mesh to wytrzymała tkanina syntetyczna przypominająca siatkę. To, co odróżnia ją od innych pokrowców na krzesła biurowe, to niezrównana oddychalność i optymalna cyrkulacja powietrza, którą docenisz zwłaszcza w miesiącach letnich. Dobrze radzi sobie również w stresujących sytuacjach. Nadaje się do całodziennego siedzenia w pracy i, w przeciwieństwie do krzeseł z tkaniny, jest bardzo łatwy w utrzymaniu.
Krzesło z siatkowym oparciem / tkaniną

Połączenie oparcia z siatki i tkaniny jest szczególnie odpowiednie dla tych z nas, którzy nie czują się komfortowo siedząc na siatce i których plecy nieco się pocą. Poduszka siedziska z tkaniny zapewnia wygodę i ciepło. Siatkowe oparcie zapewnia oddychalność pleców. Dzięki siedzisku z tkaniny masz również większą różnorodność kombinacji kolorystycznych do wyboru.
Krzesła wykonane z ekoskóry

Eko-skóra to dwuwarstwowy nowoczesny materiał często mylony z dawną skórą ekologiczną. W przeciwieństwie do sztucznej skóry, ekoskóra jest jednak dwuwarstwowa. Poza wyglądem i fakturą ma naprawdę niewiele wspólnego z prawdziwą skórą, dlatego jako jedna z nielicznych nadaje się również dla alergików! Jest wysoce odporna na ścieranie, wytrzymała, a przede wszystkim oddychająca z obu stron.


Końcowa wskazówka: Możesz wybrać więcej krzeseł biurowych nie tylko w promocji 1 + 1 GRATIS TUTAJ.

Jak wybrać odpowiednie krzesło?

Niezależnie od tego, czy wybierasz krzesło do pracy dla siebie, czy dla swoich bliskich i pracowników, weź pod uwagę następujące czynniki przy wyborze krzesła biurowego:

  • ile godzin dziennie krzesło będzie używane
  • istniejące ograniczenia zdrowotne i waga osoby siedzącej
  • przestrzeń wymagana do poruszania się na krześle
  • opcje regulacji i wyposażenie krzesła biurowego.

Jeśli udało Ci się to ustalić, pomyślnie wykonałeś połowę swojej pracy. Teraz trzeba tylko zdecydować się na odpowiedni materiał i kolor krzesła biurowego.
Nasza rada: Przeczytaj więcej o tym, jak wybrać odpowiedni materiał krzesła TUTAJ.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys