Chwytaki i magnesy podnoszące

Chwytak magnetyczny to urządzenie wyposażone w obwód magnetyczny oparty o zastosowanie trwałych magnesów neodymowych spiekanych. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkcji, urządzenie nie wymaga zasilania zewnętrznego uniezależniając użytkownika od zewnętrznej infrastruktury energetycznej, nie zawsze dostępnej w magazynach. Włączanie i wyłączanie pola odbywa się za pomocą dźwigni mechanicznej, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Urządzenie charakteryzuje się stosunkowo małym rozmiarem do wytwarzanej siły. Urządzenie służy do przenoszenia, podnoszenia itp. ciężkich blach oraz wszelkich innych elementów wykonanych z żelaza lub stali. Jest niezastąpionym rozwiązaniem stosowanym w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba operowania dużymi, ciężkimi i nieporęcznymi elementami.

Ręczne chwytaki nadają się do szybkiego, bezpiecznego i łatwego ręcznego podnoszenia małych obiektów stalowych o niewielkiej masie.
Ręczne chwytaki sprawiają, że nie trzeba dotykać gorących, ostrych lub zabrudzonych obiektów stalowych. 

Darmowa wysyłka w dowolne miejsce w Polsce jest oczywistością a do tego 7 lat gwarancji.

Filtruj produkty
Obejrzało 1-7 ze 7 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się