Wróć do: Szafki na kółkach

Kontener szufladowy na kółkach, 4 szuflady, czereśnia

Kod produktu: 437100
99 % Klientów jest zadowolonych z tego produktu.
7500+ Klientów już kupiło ten produkt.
W magazynie 402 szt (Kolejne sztuki: 12.7.2022 - 50 szt)
dostarczamy 30.6.2022
566 zł netto
696,18 zł brutto
szt

Wspólne parametry

Liczba szuflad 4
Wymiary szer. x gł. x wys. (mm) 400 x 480 x 650
Wysokość (mm) 650
Wykonanie mobilny
Szerokość (mm) 400
Głębokość (mm) 480
Zamykany tak

Opis towaru

Szafka pod biurko na kółkach

  • korpus wykonany z laminowanej płyty wiórowej grubości 16 mm, górny blat 25 mm
  • wszystkie krawędzie zabezpieczone tworzywem ABS
  • posiada centralny zamek  z dwoma kluczami
  • uchwyty z polerowanego aluminium
  • 4 szuflady na metalowych prowadnicach kulkowych z 80% wysuwem
  • dostarczamy złożony, wystarczy przymocować kółka i uchwyty

Meble biurowe MIRELLI A+

Kolekcje mebli biurowych MIRELLI A+ charakteryzują się funkcjonalnością, sa praktyczne za dobrą cenę. Odpowiednia kombinacja podstawowych elementów i szafek mogą tworzyć nowoczesne środowisko pracy.

Meble biurowe MIRELLI A+ oferujemy w  5 wariantach:

brzoza orzech czereśnia biały dąb
sonoma

Inny asortyment mebli biurowych MIRELLI A+

  • Stoły MIRELLI A+ można uzupełnić o dostawki z nogą, kontener szufladowy lub szafkę mobilną z zasuwanymi drzwiami
  • Szafy MIRELLI A+ w kilku wariantach bez drzwi, z klasycznymi skrzydłowymi drzwiami lub drzwiami zasuwanymi

Wyższa wytrzymałość i stabilność

Biurowe kontenery szufladowe MIRELLI A+ są wykonane z wysokiej jakości laminowanej płyty wiórowej. Górna płyta ma grubość 25 mm, korpus dysponuje grubością 16 mm. Chodzi więc o stabilny i mocny mebel biurowy. Wytrzymałość kontenerów szufladowych zwiększa obrzeże ABS w kolorze wzoru powierzchni, które chroni jego krawędzie. 

Szuflady kontenerów - bezpieczeństwo i praktyczna estetyka

Kontenery biurowe MIRELLI A+ dysponują 4 szufladami na metalowych prowadnicach kulkowych z 80 % wysunięciem. Estetykę kontenerów uzupełniają także wysokiej jakości ponadczasowe uchwyty z polerowanego aluminium umieszczone na poszczególnych szufladach. 

Jeśli potrzebujesz zabezpieczyć ważne dokumenty służbowe, docenisz także centralny zamek na wszystkich kontenerach. Zestaw zawiera także 2 klucze.

Odkryj linie mebli biurowych Mirelli A+

Linia mebli MIRELLI A+ oferuje atrakcyjne ceny i odznacza się prostym wzornictwem, a w szczególności codzienną praktycznością. Idealnie nadaje się do biur małych firm. Swoje miejsce znajduje także przy wyposażeniu gabinetów domowych. Użyte popularne wzory drewna nadają meblom MIRELLI A+ potrzebne poczucie przytulności i ciepła, które na pewno docenisz na swoim stanowisku.

Do wyboru jest 5 wzorów:

brzoza

orzech

czereśnia

biały

biały/dąb sonoma

Stoły

Biurka proste i narożne MIRELLI A+ łączą prostotę i codzienną wytrzymałość. Są wyposażone w obrzeże ABS o grubości 2 mm, przepusty kablowe i stabilne drewniane nogi, które nadają biurkom MIRELLI A+ spójny mocny design. Dodatkowo biurka narożne oferują dużo miejsca do pracy. Spełniają także wysoki standard ergonomii pracy. 

Szafy

Szafy MIRELLI A+ należą do naprawdę mocnych mebli. Możesz wybierać od szafki na kółkach, dużych otwartych wsuwanych szaf po szafy 2-drzwiowe i ubraniowe. Szafy są zamykane. Wszystkie szafy mają plecy o estetycznym wykończeniu, dzięki czemu nie musisz się z nimi trzymać przy ścianie. 

Kontenery

Kontenery MIRELLI A+ są niższe niż biurka. Są na kółkach, czyli można je dowolnie przesuwać w pomieszczeniu. Mają 4 szuflady wyposażone w 80% wysunięcie i uchwyty z polerowanego aluminium. Nie brakuje też centralnego zamykani z dwoma kluczami.

Akcesoria

Jeśli chcesz zwiększyć przestrzeń roboczą albo nieco zaokrąglić swoje biurko, dokup do niego także dostawkę łączącą, która wpłynie także na estetykę. Łatwo dołączysz go do bocznej krawędzi stołów MIRELLI A+. 

Jeśli natomiast preferujesz raczej większą prywatność, zalecamy dokupienie przegrody, która jest zawsze dostosowana do konkretnej szerokości stołu.

Zestawienia

Lubisz szybkie i proste rozwiązania i nie chcesz trudzić się z tworzeniem zestawów z poszczególnych mebli? Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe komplety szaf i mebli biurowych we wszystkich wzorach.