System zawieszenia STORIA – Z czego się składa?

29.05.2023

Szukasz systemu wiszącego do garażu, sklepu lub warsztatu, który skutecznie przechowa Twoje towary, narzędzia fachowe lub narzędzia ogrodowe w jednym miejscu, zachowując jednocześnie przejrzystość i estetykę? Poznaj nasz uniwersalny system zawieszenia Storia, który oprócz oszczędności miejsca niesie ze sobą również szereg akcesoriów do umieszczania wszelkiego rodzaju towarów i rzeczy!

System zawieszenia STORIA

System zawieszenia Storia nie tylko pomoże Ci zaprowadzić porządek w warsztacie czy domu, ale także skutecznie zawiesi wszystko, co potrzebujesz do bezpiecznego przechowywania lub estetycznego wystawienia w Twoim sklepie.

Oprócz tego, że system zawieszenia Storia jest bardzo wytrzymały, jest również bardzo łatwy w montażu na ścianie, a dzięki obfitości akcesoriów, które można do niego łatwo dodać, jest również bardzo łatwy w łączeniu. Dodatkowo, dzięki wielokolorowym zestawieniom paneli o różnych rozmiarach i akcesoriom, które możesz dowolnie przesuwać, dodawać lub usuwać z paneli, w mgnieniu oka złożysz system wiszący dokładnie według swoich potrzeb.

Różnorodność, łatwa instalacja, precyzyjna obróbka i wszechstronność – to jest Storia.

Panele wiszące STORIA – podstawa systemu

Podstawowym elementem systemu STORIA są precyzyjnie obrobione panele Storia wykonane w 100% z przetworzonego PCV, które w szybki i łatwy sposób zamontujesz bezpośrednio do ściany. Nośność jednego panelu Storia to 50 kg/m2, więc zmieści się na nim również wszystko, co znajdziesz w domowym warsztacie, kuchni, biurze czy sklepie.

Panel wiszący Storia nadaje się do zawieszenia haków, uchwytów, koszy i innych akcesoriów odpowiednich do uporządkowania narzędzi i towarów. Jest łatwy w montażu. Dzięki gładkiej i w pełni zmywalnej powierzchni, także jego konserwacja i czyszczenie są bardzo łatwe.

Panele wiszące Storia znajdziesz w 2 długościach i 3 opcjach kolorystycznych - biały, szary, czarny.


Różne kolory i długości paneli można łatwo łączyć ze sobą, tworząc unikalną kombinację dokładnie dopasowaną do potrzeb Twojej przestrzeni.

Profile do paneli STORIA – estetyczne połączenie i wykończenie

Aby system wiszący nie tylko działał prawidłowo, ale również dobrze wyglądał, możesz również wykorzystać praktyczne profile do paneli wiszących Storia do łączenia poszczególnych paneli wiszących i ich końcówek.

Profile łączące i końcowe można łatwo nasunąć na dwa lub jeden panel. Szczególnie docenisz profilu H łączącego przy łączeniu dwóch paneli obok siebie. Do łączenia w rogu pomieszczenia zalecamy stosowanie profili narożnych, i w przypadku estetycznego wykończenia krawędzi paneli również profili wykończeniowych.
Wszystkie wybrane profile Storia można oczywiście również wygodnie uciąć do wymaganego rozmiaru według własnych potrzeb za pomocą piły, szlifierki lub tarczy tnącej.

Haczyki i uchwyty do zawieszenia

Następnie możesz wybierać spośród wielu uniwersalnych haczyków, uchwytów i koszy drucianych o dużej indywidualnej nośności do zawieszania i przechowywania pojedynczych przedmiotów, towarów i narzędzi na panelach wiszących.

Znajdziesz u nas także wybrane haczyki i uchwyty z gumowaną powierzchnią, co gwarantuje, że przechowywane przedmioty nie zostaną porysowane lub w inny sposób uszkodzone.
Do wyboru masz np. uniwersalne haczyki pojedyncze lub podwójne, a także specjalne haki S lub U, dzięki którym na panelach powiesisz niemal wszystko.
Do przechowywania narzędzi ogrodniczych polecamy wybrać np. uchwyty na węże lub praktyczne uchwyty na pręty, w których można umieścić np. grabie, łopaty czy szpadle.

W przypadku narzędzi z pewnością docenisz np. uchwyt wiszący lub magnetyczny.


Rzeczy, które nie pasują do haczyków i uchwytów, można umieścić w koszach drucianych. W sklepach, warsztatach i gospodarstwach domowych, na przykład podczas przechowywania odzieży sportowej, środków czyszczących czy nieużywanych zabawek i drobnych przedmiotów, z pewnością docenią Państwo bardzo popularne druciane kosze wiszące w dwóch rozmiarach. Nośność wybranych koszy to aż 20 kg.


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys