Wróć do: Ekrany

Samodzielna ścianka działowa FUTURE, 1200 x 1739 x 820, grafit/biały

Kod produktu: 6100685
100 % Klientów jest zadowolonych z tego produktu.
W magazynie 4 szt (Dostarczamy w ciągu 48 godzin!)
Zamów dzisiaj do 14:00, dostarczamy 30.5.2022
447 zł netto
549,81 zł brutto
szt

Wspólne parametry

Szerokość (mm) 1739
Wysokość (mm) 1200
Wymiary szer. x gł. x wys. (mm) 1739 x 18 x 1200

Opis towaru

  • produkt B2B Partner
  • designowe i praktyczne rozwiązanie zapewniające większy spokój i odgrodzenie przestrzeni w biurach
  • wytwarzanie w wersji biały/grafitowy i biały/dąb

Linia mebli biurowych FUTURE została zainspirowana potrzebami nas samych. Wysokiej jakości meble designowe tej linii oferujemy w dwóch wariantach kolorystycznych. W pierwszym przypadku kolor biały skombinowaliśmy z grafitem, w drugim natomiast wybraliśmy wzór dębu. FUTURE to idealne meble do miejsc z większą liczbą pracowników. Oferują wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, a jednocześnie dzięki przegrodom chronią odpowiednio prywatność i zapewniają spokój przy pracy.  

Meble biurowe linii FUTURE są nie tylko nowoczesne, ale oferują także dużo ergonomicznych ulepszeń takich jak stoły z regulacją wysokości. Zaletą stołów tego typu jest możliwość dopasowania wysokości blatu nie tylko do pracy na siedząco, ale także ustawienie wysokości umożliwiającej pracę na stojąco, w przypadku gdy praca po kilku godzinach siedzenia zaczyna być męcząca.

Stoły można doposażyć w ulepszenie umożliwiające prowadzenie kabli w skryty sposób, pod blatem stołu. W ten sposób można zapomnieć o plątaninie przewodów przeszkadzających na blacie stołu. Tak samo ważnym czynnikiem w miejscu pracy jest wspomniane już miejsce do przechowywania rzeczy. Meble biurowe linii FUTURE nie szczędzą miejscem, oferując jednocześnie eleganckie rozwiązania w postaci szafek z systemem push.

Solidność i długą wytrzymałość mebli biurowych FUTURE zapewniają wysokiej jakości laminowane płyty wiórowe o grubości 18 mm (w przypadku blatów stołowych o grubości 25 mm). Wszystko wykończone krawędzią ABS o grubości 1 mm. Prowadnice, okucia i otwieranie PUSH są od niemieckiego producenta okuć meblowych Hettich.