Rodzaje tabliczek na drzwi

13.03.2023

Tabliczki na drzwiach ułatwiają orientację w budynku. Są one niezbędnym elementem większości urzędów, szkół i kompleksów biurowych. Tabliczki (wizytówki) na drzwi są produkowane w różnych rodzajach. Zanim zaczniesz zamawiać tabliczki, należy zadać sobie podstawowe pytanie:

„Jak często będę musiał zmieniać tabliczki?”

Papierowe
Papierowe tabliczki na drzwi są idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie trzeba dość często zmieniać ich treść. Wystarczy usunąć kartki i zastąpić je nowymi, o innej treści.  Cała procedura trwa zaledwie kilka sekund.
Folia samoprzylepna
W porównaniu z papierowymi tabliczkami, ta opcja jest nieco bardziej skomplikowana w wykonaniu, ale wygląda bardziej estetycznie.  
Papierowe/folia samoprzylepna
Tabliczka zwykle jest podzielony w ten sposób, że jej górna część jest przeznaczona do pokrycia folią – służy ona na przykład do oznaczenia pokoju, odpowiedniego działu itd. Kolejne pola przystosowane są do włożenia kartki z nazwiskami.  
Klipsy
Ostatnim, ale bardzo popularnym rozwiązaniem, są tabliczki na klipsie. Ich wielką zaletą jest to, że można je stosować w orientacji pionowej lub poziomej, a wymiana wizytówki jest bardzo prosta.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys