Rodzaje materiałów, z których wykonane są wycieraczki wejściowe

8.03.2023

Wycieraczki do butów pod drzwiami wejściowymi przeznaczone są przede wszystkim do usuwania wilgoci i brudu z obuwia i zapobiegania roznoszeniu zanieczyszczeń po mieszkaniu lub miejscu pracy. Pozwala to na zaoszczędzenie kosztów i czasu na czyszczenie powierzchni podłogowych. Wycieraczki wejściowe znacznie zmniejszają również ryzyko poślizgnięć, upadków i urazów.

  • Wycieraczki tekstylne nadają się do zastosowania we wszystkich strefach wejściowych budynków, banków, szpitali itp. Wycieraczki wykończone są gumą, co zapobiega przesuwaniu się po podłodze. 
  • Wycieraczki gumowe nadają się do obiektów przemysłowych, restauracji i stref wejściowych. Oferujemy wycieraczki i maty gumowe odporne na wodę i mróz, maty antyzmęczeniowe i inne rodzaje. 
  • Wycieraczki z tworzywa sztucznego skutecznie zatrzymują wilgoć i brud, chronią powierzchnię podłogi, a także pomagają odciążyć plecy. Nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Maty te są odporne na olej i łatwe do czyszczenia. 
  • Wycieraczki aluminiowe
  • W sekcji wycieraczki do specjalnego zastosowania znajdziesz higieniczne maty jednorazowe, folie ochronne do dywanów lub miękkie maty z PCV nadające się do basenów. 

Aby zapewnić większe bezpieczeństwo stref wejściowych, zalecamy stosowanie taśm i powłok antypoślizgowych.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys