NOWY WZÓR mebli biurowych BLOCK!

1.02.2023

Teraz poszerzamy dla Państwa meble biurowe BLOCK o zupełnie nowe zestawienie wzorów grafit/dąb naturalny. W nowych elementach serii biurowej BLOCK nie brakuje elegancji ani komfortu!

Głównym celem rozszerzenia mebli biurowych BLOCK o nowe zestawienie grafit/dąb naturalny było dostosowanie całej kolekcji mebli biurowych BLOCK tak, aby w jak największym stopniu spełniała, a nawet przewyższała Państwa różnorodne wymagania.

Innowacyjne połączenie dominującego ciemnego grafitu z ponadczasowym urokiem naturalnego drewna nie tylko od razu wprowadzi do Twojego pomieszczenia nowoczesność i elegancję, ale dzięki połączeniu z naturalnym dębem o strukturze naturalnego drewna również niezbędne uczucie komfortu i ciepła , który sprawi, że nawet w biurze poczujesz się jak w domu.

We wzorze grafit/dąb naturalny możesz wybrać np. biurko z miejscem do przechowywania BLOCK:
Grafitowy/naturalny dąb pojawił się ostatnio również wśród wysokich otwartych szafek BLOCK:


Meble biurowe we wzorze grafit/dąb naturalny można również uzupełnić o istniejące elementy szafek biurowych, pojemników i akcesoriów z dębu naturalnego:


Do biurka lub szafek w swoim biurze w zestawieniu grafit/dąb naturalny możesz również dodać praktyczne akcesoria biurowe w kolorze grafitowym:


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys