NOWOŚĆ: Zestawy mebli HOME OFFICE

13.02.2024

Czy chcesz stworzyć w swoim domu wydajną przestrzeń do pracy, która nie tylko spełni Twoje wymagania w zakresie oszczędności miejsca, ale także zapewni wystarczającą ilość miejsca do przechowywania? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Przedstawiamy system mebli HOME OFFICE bezpośrednio z produkcji B2B Partner.

System mebli HOME OFFICE stanowi idealne rozwiązanie do stworzenia wydajnego domowego biura, w którym zadbaliśmy o oszczędność miejsca, nowoczesny, minimalistyczny design i wysoką praktyczność. Projektując kolekcję położono także nacisk na ergonomię miejsca pracy i odpowiednią ilość miejsca do przechowywania rzeczy.


Podstawowy zestaw HOME OFFICE składa się ze stołu roboczego o szerokości blatu 1519 mm uzupełnionego praktycznymi szafkami górnymi. Istnieje możliwość dalszej rozbudowy podstawowego zestawu o ścianki półkowe i nadstawki, które dostępne są w tym samym wykonaniu i stanowią rozwiązanie nawet dla użytkowników, którzy potrzebują większej powierzchni magazynowej w postaci dodatkowych półek i regałów.

Wysokość biurka wynosi 750 mm. Uzupełnieniem szafek jest praktyczne otwieranie PUSH bez uchwytów, które doskonale wspierają praktyczny, minimalistyczny design całego systemu meblowego, który znajdzie swoje miejsce w każdej przestrzeni.
Zestawy mebli znajdziesz w 2 wariantach kolorystycznych w połączeniu z białą lub czarną strukturą.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys