NOWOŚĆ: Zamki szyfrowe do szafek!

21.08.2023

Szukasz nowoczesnego i bezpiecznego rozwiązania do zabezpieczenia i uporządkowania przestrzeni takich jak szafki, większe szafy, szuflady i inne schowki?
Nowe elektroniczne i mechaniczne zamki szyfrowe to nowoczesny i bezpieczny sposób zabezpieczania drzwi metalowych i drewnianych do szaf i innych pomieszczeń magazynowych.

Łącznie z wysokim poziomem bezpieczeństwa, oferuje również proste i wygodne rozwiązanie do scentralizowanego zarządzania. Administratorzy mogą łatwo nadawać, odwoływać i monitorować dostęp do różnych szafek, a każdy użytkownik może ustawić własny bezpieczny kod, który można łatwo zmienić. Eliminuje to konieczność martwienia się o rosnącą liczbę kluczy, które mogą zostać zaniedbane, zgubione lub skradzione.

Elektroniczne zamki z zamkiem szyfrowym i klawiaturą to świetne rozwiązanie do większych przestrzeni wspólnych, takich jak szkolne szatnie, ale także dworce kolejowe czy autobusowe. W zestawie panel dotykowy z 12 lub 9 przyciskami. Wybrane modele oferują możliwość ustawienia kodu zarządzającego i użytkownika w dowolnej kombinacji 4-15 cyfr. Może być używany zarówno w trybie prywatnym, jak i publicznym.


Elektroniczne zamki RFID to idealne rozwiązanie dla mniejszych i większych firm, centrów odnowy biologicznej, hoteli czy basenów. Zamki RFID wyposażone są w czytnik kart i chipów RFID, które współpracują ze standardowymi kartami Mifare 13,56 MHz (brak w zestawie).


Nasza wskazówka: Do pełnego działania wymagane są co najmniej 2 karty. Jedna główna karta „MASTER” służy wyłącznie do dodawania i resetowania kart „USER”. Do odblokowania/zablokowania służą kolejno dodawane karty użytkownika „USER”.
 
Mechaniczne zamki szyfrowe to doskonałe rozwiązanie do zabezpieczenia szafki lub szuflady we wszystkich obiektach i firmach, które szukają niezawodnego i bezpiecznego sposobu zabezpieczenia przestrzeni bez konieczności wymiany baterii w wariantach elektronicznych. Oferuje do 10 000 kombinacji liczb.
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys