NOWOŚĆ: Zadaszenia na śmietniki

3.04.2024

Posiadasz na terenie swojej firmy pojemniki na odpady sortowane i martwisz się o ich zabezpieczenie, wygląd czy czystość w pobliżu pojemników? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przedstawiamy Państwu nowość - Eleganckie daszki pod kosze na odpady sortowane o pojemności do 120l i 240l! Poznaj teraz wszystkie warianty.
W dzisiejszych czasach, kiedy pierwsze wrażenie często odgrywa kluczową rolę po wejściu na teren firmy, wiaty na śmieci mogą stanowić ogromny krok w kierunku poprawy wizerunku firmy.

Elegancka metalowa konstrukcja dla każdego obszaru

Nowe daszki do koszy na śmieci składają się z niepozornej metalowej konstrukcji malowanej proszkowo w szarym odcieniu RAL 7016, która z łatwością wpasuje się w każdą elewację. Nie tylko poprawi wygląd terenu firmy, ale dzięki dyskretnemu designowi będzie także eleganckim schronieniem dla różnokolorowych pojemników na segregowane odpady.

Do wyboru są wiaty na kosze na śmieci o pojemności do 120 l lub 240 l w wersji podstawowej i portowej:


Bezpieczeństwo, ochrona i czystość

Dzięki solidnej metalowej konstrukcji i mechanizmowi zamykającemu kosze są skutecznie chronione przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu Twoje śmieci pozostaną suche nawet podczas deszczowej pogody.
Zadaszenia na śmietniki doskonale sprawdzają się także jako zabezpieczenie przed nocnymi wizytami zwierząt i osób niepowołanych w pobliżu śmietników. Zapewni także większy poziom czystości w miejscu, w którym znajdują się kosze na śmieci oraz higienę.

Łatwy dostęp do pojemników i konserwacji

Daszki do koszy na śmieci są wyposażone w górną klapę na zawiasach, zapewniającą łatwy i bezpieczny dostęp do zawartości kosza. Zawias wraz z uchwytem i łańcuszkiem zabezpieczającym ułatwiają regularne opróżnianie, wkładanie i konserwację kosza.

Inwestycja długoterminowa

Metalowe daszki na śmieci wytrzymują wiele lat przy minimalnej konserwacji. Stanowią długoterminową inwestycję nie tylko ze względu na estetykę, ale także zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.
Wiaty na śmieci nadają się np. do pojemników na odpady sortowane o pojemności 120 l lub 240 l (w zależności od wybranego wariantu):


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys