NOWOŚĆ: Wymienne kółka do krzeseł biurowych

14.04.2023

Potrzebujesz wymienić już zużyte kółka w swoim krześle biurowym lub nie jesteś zadowolony z obecnych kółek i szukasz opcji, która w jak najmniejszym stopniu wpłynie na Twoją delikatną podłogę? Przedstawiamy NOWE koła do dużych obciążeń - zamiennik, który gwarantuje opłacalność. Poznaj jego zalety już teraz!
Kółka krzeseł i foteli biurowych należą do najbardziej obciążonych części krzeseł i foteli zaraz po tłoku gazowym. Musi zatem spełniać określony poziom odporności i funkcjonalności. Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnych kółek, możesz dokupić zapasowe kółka do swojego krzesła biurowego, które zalecamy dobierać szczególnie w zależności od rodzaju powierzchni podłogi i średnicy sworznia.

Kółka do dużych obciążeń – wymiana, która się opłaca!

Kółka do dużych obciążeń nie tylko zapewniają bardzo cichy i płynny ruch bez zacinania się i rysowania na każdej podłodze, ale także całkowicie zastępują klasyczne maty plastikowe. Wybrane koła nośne mają średnicę trzpienia mocującego (trzpienia) 11 mm, a średnica samego kółka 75 mm. Wyposażone są w bieżnik z miękkiego poliuretanu, który jest odporny na ścieranie i minimalizuje niepożądane obciążenie podłogi.

Kółka do dużych obciążeń są więc bardzo skutecznym rozwiązaniem szczególnie w przypadku krzeseł biurowych, które są użytkowane w trudnych warunkach, na dywanach z wysokim włosiem lub na drogich i delikatnych podłogach takich jak parkiet, kafelki czy podłogi pływające.

Podłoga nie jest narażona na zarysowania, a dywan pozostaje nienaruszony.

Dodatkowo bardzo wytrzymała konstrukcja kółek do dużych obciążeń gwarantuje deklarowaną nośność kółek do 300kg, dzięki czemu wytrzymują naprawdę duże obciążenie. Ponadto wybrane kółka do dużych obciążeń nadają się do wszystkich typów krzeseł biurowych dzięki średnicy sworznia 11 mm. Można je więc wykorzystać również np. do przenoszenia mebli. Są również mniej podatne na zabrudzenia. Łącznie z trwałością i bezpieczeństwem, dodają również Twojemu krzesłu biurowemu nowy styl i elegancję. Można je również wykorzystać jako alternatywę dla maty pod krzesło. W rezultacie żywotność kółek przekracza żywotność krzesła biurowego i plastikowych mat.


Kółka do dużych obciążeń dostarczane są w komplecie do montażu na jednym krześle, gdy w opakowaniu znajduje się 5 szt.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys