NOWOŚĆ: Wózki klatkowe i kontenery wolnostojące!

20.11.2023

Szukasz praktycznego i wygodnego rozwiązania do obsługi towarów i materiałów w magazynie lub sklepie? Poznaj nowe składane rollkontenery i kontenery wolnostojące, które poszerzają naszą ofertę!

Składane wózki klatkowe i rollkontenery

Nowe składane rollkontenery umożliwiają łatwą obsługę, transport ładunków i kompletację mniejszych towarów nie tylko w większych magazynach, ale także w sklepach. Można je również wykorzystać jako miejsce do przechowywania odpadów kartonowych lub gromadzenia i zbierania materiału.

Solidna konstrukcja o nośności do 500 kg, uzupełniona poliamidowymi kółkami o średnicy 155 mm, zapewnia bezpieczne i bardzo łatwe przemieszczanie ładunku. Dodatkowo, dzięki składanej konstrukcji, kontenery można łatwo rozkładać i składać, kiedy tylko jest to potrzebne. Do wyboru są mobilne wózki klatkowe z częściami bocznymi oraz warianty z drzwiami:


Nadstawki paletowe i kontenery wolnostojące

Szukasz odpowiedniej alternatywy, jak transportować i przechowywać większe ilości towarów przez dłuższy okres czasu, oszczędzając jednocześnie miejsce w magazynie? Nowością w naszej ofercie są także kontenery paletowe druciane oraz kontenery wolnostojące, które oferują dużą nośność do 600 kg, a także maksymalną możliwość sztaplowania aż 3 kontenerów jeden na drugim przy obciążeniu 500 kg.


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys