NOWOŚĆ: Szafy z zamkiem szyfrowym

27.02.2023

​Przedstawiamy Państwu nowe szafy skrzyniowe z zamkiem szyfrowym, które są wygodnym rozwiązaniem do przechowywania rzeczy osobistych dla wielu użytkowników jednocześnie, bez konieczności posiadania klucza zawsze przy sobie. Poznaj ich zalety i praktyczne zastosowanie już teraz!

Szafki skrytkowe z zamkiem szyfrowym to wygodne rozwiązanie do przechowywania rzeczy osobistych wielu użytkowników jednocześnie w różnego rodzaju obiektach, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu i wymagających bezpieczeństwa, gdzie ludzie muszą się przebrać lub przechować swoje rzeczy osobiste . Należą do nich na przykład:

 
  • Szkoły i uniwersytety

  • Centra fitness i siłownie

  • Baseny

  • Centra odnowy biologicznej

  • Szatnie dla pracowników

  • Lotniska i dworce kolejowe

Jakie nowe szafy z zamkiem szyfrowym znajdziesz u nas?

Oferujemy Państwu następujące szafy metalowe z zamkiem szyfrowym:
Możesz również wybrać szafy drewniane z innym wariantem zamka szyfrowego:


Zalety szafek z zamkiem szyfrowym w porównaniu z innymi szafkami

Zaletą szaf skrzyniowych z zamkiem szyfrowym jest to, że użytkownik nie musi cały czas nosić przy sobie klucza. Czynnik ten może być bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wielu osób, zwłaszcza jeśli użytkownicy mają tendencję do gubienia lub zapominania kluczy. Ponadto zmniejsza się ryzyko kradzieży lub niewłaściwego użycia kluczy przez nieznajomego. Ponadto wyłamanie szafy na siłę jest znacznie trudniejsze i droższe niż w przypadku zwykłych szafek na klucz.

Zamki szyfrowe są również łatwe w użyciu i przyjazne dla użytkownika. Po prostu wpisz swój kod i otwórz drzwi szafki. Szafki z zamkiem szyfrowym mogą być również bardzo skutecznym sposobem kontroli dostępu. Na przykład w szkole lub miejscu pracy, gdzie wybrani użytkownicy regularnie odwiedzają daną lokalizację, szafki i kody można przypisać poszczególnym użytkownikom i skutecznie śledzić. Pod koniec roku szkolnego lub gdy pracownik odchodzi, kody można po prostu zmienić na nowe.

W przypadku zapomnienia kodu sytuację można rozwiązać na różne sposoby w zależności od rodzaju zamka. Niektóre szafki umożliwiają zresetowanie kodu, inne wymagają kontaktu z osobą odpowiedzialną.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys