NOWOŚĆ: Skrzynki pocztowe kombinowane na paczki i listy!

18.09.2023

Czy znasz też sytuację, kiedy przewoźnik stoi przed zamkniętymi drzwiami Twojego mieszkania lub domu, nikt nie odbiera telefonu, a następnie kurier zawozi paczkę, na którą czekasz od wielu dni, do najbliższego punktu doręczeń lub na pocztę? Mamy dla Ciebie wskazówkę! Zapewnij niezawodną i bezpieczną dostawę przesyłek nawet jak jesteś nieobecny i uzyskaj praktyczne i niezawodne kombinowane skrzynki pocztowe na paczki i listy. Już teraz poznaj wszystkie nowe skrzynki na listy i paczki oraz ich zalety!

Nowe skrzynki pocztowe kombinowane na paczki i listy (czyli paczkomaty) to niezawodne i bezpieczne rozwiązanie umożliwiające odbiór przesyłek i listów jak jesteś nieobecny, a tym samym uniknięcie czasochłonnego odbioru w punkcie doręczenia lub oddziale.

Korpusy skrzynek wykonane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej lub nierdzewnej, która jest bardzo odporna na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu pudełka nadają się nie tylko do wnętrz, ale również na zewnątrz.

Maksymalne bezpieczeństwo i ochronę dostarczanych przesyłek dla obu typów nadawania paczek zapewnia nie tylko przegroda zabezpieczająca, która zapobiega niepożądanemu wyjęciu zawartości pudełka, ale także gumowa mata na dnie wszystkich typów pudełek , co z kolei zabezpiecza przed uszkodzeniem opakowań podczas ich faktycznego wkładania.

Zrzucanie paczek zapewnia składany mechanizm, który po złożeniu dachu przesuwa paczkę na dół do bezpiecznej przestrzeni zamykanej skrzynki:
Do wyboru są również nowe praktyczne połączone skrzynki pocztowe z drzwiczkami z przodu do wrzucania przesyłek, które działają na podobnej zasadzie:


Tylko właściciel skrzynki pocztowej lub osoba przez niego upoważniona ma prawo do ponownego otwarcia skrzynki na dole za pomocą odpowiedniego kodu lub klucza przeznaczonego do dostępu do Twojej przesyłki.
Skrzynki kombinowane można również wybrać w zależności od opcji instalacji, do kotwienia do ściany, do podłoża lub do montażu w murze za pomocą ramy.
Do kotwienia w murze za pomocą ramy polecamy również praktyczne ościeżnice do skrzynek w murze dla wybranych skrzynek:


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys