NOWOŚĆ: Składane wózki sklepowe

19.04.2023

Czy chodzisz na zakupy na piechotę lub np. podczas przenoszenia ciężkich zakupów z samochodu potrzebujesz praktycznego składanego pomocnika z dużą ilością miejsca, który możesz łatwo przenosić, składać i mieć zawsze pod ręką?
Przedstawiamy Wam nowość w postaci składanych wózków sklepowych! Poznaj wszystkie ich zalety już teraz!

Wszechstronny pomocnik nie tylko na zakupy!

Składane wózki sklepowe są praktycznym i wszechstronnym pomocnikiem nie tylko w codziennych zakupach dla osób starszych lub z problemami narządu ruchu, ale mogą być również wykorzystywane do:

  • do wynoszenia ciężkich zakupów z samochodu
  • przewożenia narzędzi i materiałów warsztatowych lub ogrodniczych
  • na piknik lub biwak

Dzięki praktycznym kółkom i łatwej obsłudze zaoszczędzą Ci wiele wysiłku z ciężkimi torbami. Są więc bardzo praktycznym i łatwym w przenoszeniu rozwiązaniem nie tylko do zakupów. Ponadto, dzięki składanej konstrukcji, prawie nie zajmują miejsca, gdyż można je złożyć do kompaktowego kształtu i łatwo przechowywać w domu lub w samochodzie.

Składane wózki sklepowe - solidna zamykana torba

Składane wózki sklepowe z solidną zamykaną torbą szczególnie docenisz, jeśli często chodzisz na zakupy pieszo lub korzystasz z komunikacji miejskiej. Metalowa składana konstrukcja kosza jest uzupełniona wysuwaną rączką i 2 stałymi lub schodkowymi kółkami dla łatwej obsługi. Nośność wybranych wózków to 30 kg. Wymiary wewnętrzne wózka to 29,5 x 30 cm.
Dzięki opcji składania wózków z kółkami schodowymi bez problemu poradzisz sobie również z bardziej wymagającym przenoszeniem zakupów do wyższych pięter.


Składane wózki sklepowe - metal/plastik

Składane wózki sklepowe w konstrukcji metalowo-plastikowej to idealna opcja, szczególnie odpowiednia do przewożenia ciężkich zakupów z samochodu lub na pikniki i kempingi. Plastikowa składana konstrukcja jest uzupełniona wysuwaną aluminiową rączką i 2 stałymi lub 4 obrotowymi kółkami (2 z hamulcem). Nośność wybranych wózków to 30-35 kg. Do wyboru w kolorze czerwono - czarnym lub zielono - szarym.


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys