NOWOŚĆ: Praktyczne wózki ręczne w ofercie!

27.11.2023

Poszerzamy naszą ofertę praktycznych wózków ręcznych o nowe produkty. Zapoznaj się z nowymi wózkami stalowymi, do przenoszenia butli i schodołazami.
Wózek ręczny jest bezcennym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie trzeba transportować pudełka, torby, skrzynie, cylindry, rolki różnych materiałów, a także większe przedmioty, takie jak różne kartony, a nawet szafki. Obecnie poszerzamy naszą ofertę praktycznych wózków ręcznych o następujące produkty:


Stalowe wózki ręczne łączą w sobie trwałość i wytrzymałość, dzięki czemu idealnie nadają się do przenoszenia większych ładunków. Aluminiowe wózki ręczne łączą lekkość z wytrzymałością. Oba typy wózków ręcznych są doskonałym rozwiązaniem do przenoszenia ładunków o masie do 150 kg. Asortyment obejmuje również schodołaz o udźwigu do 250 kg z optymalnymi wymiarami i trzema kółkami odpowiednimi do większości wszystkich rodzajów schodów. Wózki ręczne do przenoszenia butli zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i trwałości w celu przechowywania i transportu płynów, zwłaszcza tych pod ciśnieniem.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys