NOWOŚĆ: Praktyczne szlifierki nie tylko do domowego warsztatu!

7.06.2023

Szukasz niezawodnej i wydajnej szlifierki warsztatowej do ostrzenia, szlifowania, cięcia lub polerowania narzędzi metalowych i innych materiałów? Mamy dla Was NOWOŚĆ! Dodaliśmy do naszej oferty nie tylko praktyczne szlifierki stołowe dwutarczowe i kombinowane, ale także akcesoria do nich. Zapoznaj się z nimi już teraz!

Mocna i niezawodna szlifierka powinna znaleźć się w podstawowym wyposażeniu każdego dobrego majsterkowicza i profesjonalnego rzemieślnika, który podczas swojej pracy musi nie tylko szlifować, ciąć, ale także obrabiać materiał.

Nowe mocne szlifierki warsztatowe służą do zgrubnego i dokładnego ostrzenia metali i innych materiałów, takich jak noże, nożyczki, tasaki, dłuta, łuparki i inne narzędzia z krawędzią, ale także do ich obróbki skrawaniem, polerowania czy cięcia. Dlatego znajdą szerokie zastosowanie nie tylko dla majsterkowiczów w ogrodzie w domku ogrodowym czy domku letniskowym, ale także w profesjonalnych warsztatach serwisowych (konserwacyjnych).

Do wyboru są nowe szlifierki dwutarczowe GDS lub kombinowane szlifierki stołowe z różnymi silnikami indukcyjnymi o mocy od 120 do 350 W/P1:
Nasza rada: Jeśli planujesz szlifować twardsze materiały, takie jak metal lub drewno, za pomocą grubej taśmy ściernej, papieru lub większej powierzchni szlifierskiej, zalecamy wybór modeli o większej mocy indukcyjnej, aby uniknąć przegrzania lub zakleszczenia szlifierki.

Oprócz wybranych szlifierek warsztatowych polecamy również zakup nowych praktycznych akcesoriów takich jak tarcze szlifierskie lub pasy szlifierskie, w zależności od wybranego modelu:
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys