NOWOŚĆ: Praktyczne dwustronne stopnie EUROSTYL

2.05.2023

Szukasz praktycznych, łatwych do przenoszenia i niezawodnych stopni do ogrodu lub magazynu firmowego w dobrej cenie? Przedstawiamy Państwu nowe, dwustronne stopnie hobby ALVE EUROSTYL, które idealnie sprawdzą się w sklepach, magazynach z dolnymi regałami, gospodarstwach domowych, spiżarniach i warsztatach. Produkt czeski. Więcej informacji napisaliśmy dla Ciebie w artykule.

Asortyment drabin i stopni EUROSTYL został opracowany przy użyciu lekkich materiałów z naciskiem na lekkość i łatwość obsługi dla docelowej grupy zwykłych konsumentów,  np. ogrodników, właścicieli domów jednorodzinnych i domków letniskowych lub do zwykłego użytku w firmach.

Dzięki antypoślizgowemu żłobieniu stopni oraz wysokiej jakości antypoślizgowym zaślepkam jest drabina również stabilna i bezpieczna. Jednocześnie antypoślizgowe zaślepki na nóżkach zapobiegają uszkodzeniu powierzchni. Stopnie EUROSTYL przeszły wymagające testy i spełniają europejską normę EN 131 dla dopuszczalnego obciążenia 150 kg.
 

*zdjęcie poglądowe

Schody z serii EUROSTYL są dostępne w różnych rozmiarach z różną liczbą stopni, aby spełnić różne potrzeby i cele:
Do wyboru są również nowe dwustronne stopnie EUROSTYL ze stabilizatorem, które są odpowiednim rozwiązaniem szczególnie do stosowania na powierzchniach nieutwardzonych, w ogrodach czy sadach.


Jeśli szukasz niezawodnych i bezpiecznych drabin dla swojej firmy lub gospodarstwa domowego, stopnie przenośne z serii EUROSTYL są właściwym wyborem dla Ciebie. Dzięki swoim zaletom, takim jak lekkość, łatwa obsługa, bezpieczeństwo i jakość, są idealnym narzędziem do codziennego użytku.

Jeśli nie wiesz jak dobrać stopnie lub drabinę lub masz pytania dotyczące stopni przenośnych z serii EUROSTYL. Nie wahaj się z nami skontaktować pod adresem pytania@b2b-partner.pl lub skorzystaj z naszego czatu, chętnie Ci doradzimy.
 

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys