NOWOŚĆ: Poszerzamy kategorię SZAFY UBRANIOWE!

1.11.2023

Szukasz szaf w ciekawych kolorach i zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa dla swojego pomieszczenia? Mamy dla Ciebie nowość!
Poszerzamy kategorię szaf o wiele nowych szafek o szerokiej gamie kolorów, wzorów i zamków, które pasują do każdej przestrzeni! Wybieraj spośród nowych modeli szafek już teraz!
Szafy są idealnym pomocnikiem do przechowywania rzeczy osobistych i ubrań w każdej szatni. Niezależnie od tego, czy jest to szkoła, magazyn, biuro, basen publiczny, czy nawet publiczna siłownia.

Nowe szafy oferują nie tylko różne wzory drzwi, które z łatwością dopasowują się do Twojego wnętrza, ale także zaawansowane zamki zabezpieczające Twoje cenne rzeczy, a wszystko to w kilku nowoczesnych wariantach kolorystycznych:

Nowe szafy ubraniowe w ofercie nie tylko świetnie wyglądają, ale także gwarantują większe bezpieczeństwo i organizację rzeczy oraz odzieży wszystkich Twoich pracowników i gości.

Dzięki szerokości 1 przedziału do 400 mm, nowe szerokie szafy z przegrodą stanowią doskonałe rozwiązanie do maksymalizacji przestrzeni w jednym przedziale. Oferują nie tylko więcej miejsca niż klasyczne szafki, ale dzięki wewnętrznej przegrodzie także miejsce do przechowywania odzieży cywilnej i roboczej.
Wewnątrz obu przegródek znajduje się drążek na ubrania ze stali nierdzewnej do zawieszenia wieszaków. Nie brakuje także otworów wentylacyjnych oraz zamka cylindrycznego.
Możesz wybierać warianty szaf w wykonaniu metalowym.Szafy metalowe 2-drzwiowe z klasyczną przestrzenią do przechowywania posiadają 2 przegródki. Wewnątrz każdej przegródki znajduje się drążek na ubrania ze stali nierdzewnej i plastikowe haczyki. Cyrkulację powietrza zapewniają otwory wentylacyjne. Każdy pracownik, klient czy gość ma wystarczająco dużo miejsca na swoje rzeczy osobiste i ubrania.

Do wyboru są warianty w wykonaniu metalowym lub drewnianym z zamkiem cylindrycznym i dwoma kluczami, elektronicznym zamkiem szyfrowym, zamkiem z czytnikiem kart RFID lub zamkiem obrotowym z możliwością zastosowania kłódki numerycznej lub z kluczem. Szafy dwudrzwiowe metalowe to najczęstszy wybór do wszelkich ośrodków sportu i relaksu, a także obiektów szkół i dużych firm.Czy potrzebujesz zaoszczędzić miejsce i szukasz klasycznej wersji szafki? W naszej ofercie znajdują się szafy klasyczne o szerokości przegródek 300 mm, a także wąskie szafy ubraniowe o szerokości drzwi zaledwie 250 mm. Są idealnym rozwiązaniem, jeśli urządzasz szatnię, w której ogranicza Cię przestrzeń.

Wąskie szafy ubraniowe pozwolą Ci zaoszczędzić miejsce, ale takže zapewni wszystko, czego potrzebujesz do przechowywania rzeczy osobistych. Wewnątrz każdej przegródki znajduje się drążek na ubrania ze stali nierdzewnej i plastikowe haczyki. Cyrkulacja powietrza jest zapewniona za pomocą otworów wentylacyjnych. Do wyboru są warianty w wykonaniu metalowym lub drewnianym z zamkiem cylindrycznym, elektronicznym, czytnikiem kart RFID lub obrotowym.W ramach minimalizacji przestrzeni praktyczne będą także dla Ciebie nowe szafki ubraniowe z ławkami. Korpusy tych szaf są niższe (1500 mm) i osadzane na konstrukcji wraz z ławką z laminowanym siedziskiem. Ta wersja nadaje się przede wszystkim do miejsc o ograniczonej przestrzeni.
Wewnątrz każdej przegródki znajduje się drążek na ubrania ze stali nierdzewnej i plastikowe haczyki. Cyrkulacja powietrza jest zapewniona za pomocą otworów wentylacyjnych. Do wyboru są warianty w wykonaniu metalowym lub drewnianym z zamkiem cylindrycznym, elektronicznym, czytnikiem kart RFID lub obrotowym.Szafy ubraniowe z drzwiami typu „Z” skutecznie podwajają przestrzeń do przechowywania nawet w mniejszym pomieszczeniu, dzięki podziałowi przegródek. Dzięki praktycznemu rozplanowaniu w 1 komorze szafki ubrania i buty mogą wygodnie przechowywać dwie osoby. Każda komora wyposażona jest w drążek ze stali nierdzewnej i plastikowe haczyki.

Cyrkulacja powietrza jest zapewniona za pomocą otworów wentylacyjnych. Do wyboru są warianty w wykonaniu metalowym lub drewnianym z zamkiem cylindrycznym, elektronicznym, czytnikiem kart RFID lub obrotowym.Z punktu widzenia oszczędności miejsca oferujemy również szafy ubraniowe z 2 - 6 schowkami, które zapewniają maksymalną elastyczność w planowaniu i wyposażeniu szatni. Możesz samodzielnie tworzyć dowolny zestaw według własnych potrzeb.

Tylko warianty szaf z 2 i 6 schowkami wyposażone są w drążek na wieszaki i plastikowe haczyki. Do wyboru są warianty w wykonaniu metalowym lub drewnianym z zamkiem cylindrycznym, elektronicznym, czytnikiem kart RFID lub obrotowym.

Szafy ubraniowe ze schowkami, 6 schowków
Szafy ubraniowe ze schowkami, 5 schowków
Szafy ubraniowe ze schowkami, 4 schowki
Szafy ubraniowe ze schowkami, 3 schowki
Szafy ubraniowe ze schowkami, 2 schowki
Szafki ubraniowe obniżone, 2-drzwiowe

Zmniejszone szafki z niskim profilem są natomiast odpowiednim wyborem, zwłaszcza w pomieszczeniach o niskim suficie lub poddaszu. Wewnątrz każdej przegródki znajdują się stalowy drążek i plastikowe haczyki.
Otwory wentylacyjne zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Do wyboru są warianty w wykonaniu metalowym lub drewnianym z zamkiem cylindrycznym, elektronicznym, czytnikiem kart RFID lub obrotowym.Do nowych szaf znajdziesz następujące rodzaje zamków: cylindryczny, obrotowy, na kod elektroniczny, na kod mechaniczny, z czytnikiem kart RFID.

Planujesz zakup większej ilości szaf?

Skorzystaj z zapytania online. W ciągu kilku sekund otrzymasz zniżkę i możesz od razu złożyć zamówienie.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys