NOWOŚĆ: Półki ścienne stałe i składane do każdej przestrzeni!

10.06.2024

Czy potrzebujesz wypełnić puste ściany w swoim pokoju? Poznaj nowe półki ścienne, które nie tylko pomogą Ci skutecznie uzupełnić przestrzeń do przechowywania, ale także sprawią, że będzie ona przytulniejsza dzięki przechowywanym przedmiotom. Stwórz specjalne miejsce do wystawienia swoich przedmiotów i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą półek ściennych!

Nowe stałe i składane półki ścienne wykonane z laminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm z krawędzią ABS są uzupełnione w dolnej części stałymi lub składanymi wspornikami ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowanym materiałom stanowią eleganckie rozwiązanie do umieszczenia nie tylko w domach, kuchniach, biurach, ale także w garażach i warsztatach.

Książki, zdjęcia, dekoracje i inne przedmioty, które chcesz oglądać na co dzień, możesz wygodnie umieścić (wyeksponować) na półkach. Dzięki składanej konstrukcji wybrane warianty można wykorzystać także jako tymczasową przestrzeń do pracy lub przechowywania.

Półki dostępne są w 5 atrakcyjnych wzorach i 4 różnych rozmiarach. Standardowa szerokość półek wynosi 800 mm.

Stałe półki

Stałe półki ścienne idealnie nadają się do długotrwałego użytkowania bez wymagań co do wielkości przestrzeni. Deklarowana nośność półki ściennej stałej wynosi 15 kg przy równomiernym obciążeniu. Do wyboru półki stałe o głębokości 170, 220, 270 lub 320 mm:


Składane półki

Z kolei półki składane są idealnym wyborem do małych przestrzeni. Dzięki mechanizmowi składania można je łatwo złożyć i rozłożyć w zależności od potrzeb. Świetnie sprawdzi się także jako tymczasowe miejsce do przechowywania. Deklarowana nośność składanej półki ściennej wynosi 12 kg przy równomiernym obciążeniu. Do wyboru półki składane o głębokości 220, 320, 420 lub 520 mm:


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys