NOWOŚĆ: Półki biurowe z blachy

10.12.2023

Teraz poszerzamy dla Was kategorię metalowych półek biurowych o uniwersalne, praktyczne blaszane półki biurowe z tylną ścianką oraz 6 półek w wersji podstawowej i dodatkowej, które docenicie nie tylko w biurze, ale także np. archiwum lub w magazynie. Wybrane, trwałe, metalowe półki biurowe można wybrać w kolorze białym i czarnym.
Półki biurowe z blachy z tylną ścianą i 6 półkami są specjalnie zaprojektowane do przechowywania teczek, teczek i materiałów. Wysokość regałów oraz ilość półek sprawiają, że przestrzeń pomiędzy półkami jest dostosowana do wysokości segregatorów, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową. Do przechowywania dokumentów w zupełności wystarczy półka o nośności 50 kg. Wymiary (szer. x gł. x wys.) półki podstawowej i dodatkowej wynoszą 1000 x 300 x 2100 mm.

Nowe warianty kompaktowych półek podstawowych dostarczamy w pakiecie z 2 bokami, 6 półkami i tylną ścianą. Aby powiększyć przestrzeń do przechowywania, do półek podstawowych można łatwo dodać tzw. dodatkowe półki, które mają tylko 1 bok i są montowane bezpośrednio do półki podstawowej (nie stoją osobno):


Główną zaletą tego systemu mocowania półek podstawowych i dodatkowych jest niższa cena półek dodatkowych, co docenisz zwłaszcza kupując kilka półek, które staną obok siebie.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys